500 TL Full metal klavye önerisi

Bütçe
500 TL
@Pıçakçı Beşir tuşlar dahil her şeyin metal olması o bütçede tamamen imkansız.

Sağlam bir klavye önerisi mi istiyorsunuz yoksa metal malzemeye karşı ayrı bir ilginiz mi var?
Sağlamlıkla alakası yok, metal malzemeyi seviyorum.
Alüminyum metal bir klavye:
Tuşları metal istiyorsunuz sanırım. 500 TL gibi bir bütçe ile bulamazsınız.
Tuşlarında metal olmasını isterim ama bir incelemede çınlama sesi geliyormuş tuştan, belki bu sebebten dolayı almam. Önerdiğin CK350 klavyesi 550 TL 'yi hak ediyor mu? İlginiz ve alakanız için teşekkürler.

Sağlamlıkla alakası yok, metal malzemeyi seviyorum.

Tuşlarında metal olmasını isterim ama bir incelemede çınlama sesi geliyormuş tuştan, belki bu sebebten dolayı almam. Önerdiğin CK350 klavyesi 550 TL'yi hak ediyor mu? İlginiz ve alakanız için teşekkürler.
500 TL gibi bir bütçeye metal tuşlu klavye bulamazsınız. Şu anki kura baktığımızda hak ediyor.

@Pıçakçı Beşir CK350 550 lirayı hak etmiyor, piyasadaki en ucuz switchlerden olan Outemu switchleri kullanıyor.

Çınlama sesi dediğiniz şey Outemu switchlerde bulunan bir sorun, arkada çınlama sesi oluyor outemu switch kullanan mekanik klavyelerde.

Bu bütçede RGB ve Red Switch olup outemu dışında anahtar kullanan klavye bulamadım.

@Pıçakçı Beşir CK350 550 lirayı hak etmiyor, piyasadaki en ucuz switchlerden olan Outemu switchleri kullanıyor.

Çınlama sesi dediğiniz şey Outemu switchlerde bulunan bir sorun, arkada çınlama sesi oluyor outemu switch kullanan mekanik klavyelerde.

Bu bütçede RGB ve Red Switch olup outemu dışında anahtar kullanan klavye bulamadım.
Arkadaş alüminyum metal klavye istemiş. Eğer istememiş olsaydı önermezdim zaten. Dolar 8 TL'yi geçtiği için klavyelerin fiyatları arttı ek olarak.

Gamepower bile klavyelerinde metal kullanıyor zaten, sırf marka diye fiyatı uçmuş bir klavyedir CK350.
Gamepower klavyeleri kalitesizdir. Gamepower alırsa elinde kalabilir. Arkadaş metal istemeseydi Trust GXT 890 Cada önerecektim.

Yeni konular

Geri
Yukarı