500 TL Gamepad önerisi

8bitdo sn30 pro+ hayatımda kullandığım en kaliteli gamepad. Xbox One Controller gibi kalitesiz hissettirmiyor.
Aşağıya Xbox One Controller ile karşılaştırma için fotoğraf bırakıyorum.
IMG_20200813_225603.jpg

Kendi aldığım mağazanın linkini aşağıya bırakıyorum:

Bluetooth ile bağlanabiliyorsunuz. Ayrıca isterseniz usb-c ile kablolu olarak da kullanabilirsiniz. İçinden çıkan usb-c kablosu kısa fakat.
Masaüstü pc de kullanmayı düşünüyorum. Wr adaptör mü tercih edilmeli yoksa bluetooth aparatı mı? Hangisi sağlıklı olur. Monster pusat aldım sürekli kopuyordu iade etmek zorunda kaldım. Tavsiyeniz ne olur?

Masaüstü pc de kullanmayı düşünüyorum. Wr adaptör mü tercih edilmeli yoksa bluetooth aparatı mı? Hangisi sağlıklı olur. Monster pusat aldım sürekli kopuyordu iade etmek zorunda kaldım. Tavsiyeniz ne olur?
Ben bilgisayarda linkteki bluetooth alıcısıyla kullanıyorum ve bir kopma yaşamıyorum.

Ben bilgisayarda linkteki bluetooth alıcısıyla kullanıyorum ve bir kopma yaşamıyorum.

Teşekkürler.

Gamepad ve aparatı almayı düşünüyorum fakat ben bunlar için ne kadar vergi öderim. Siz ne kadar ödediniz.

Son düzenleme:
Evet hocam. Gayet başarılı. Fakat oyunu fazla sevmedim. Forza Horizon daha iyi.

Bakacağım hocam yeni çıkan Xbox koluna bütçe yetiştiremeyebilir sen aklımda bu kol var. 360 kolu var elimde düşündüğüm kadar kaliteli değilmiş ince cevirmeler yaptırmıyor.

Geri
Yukarı