500 TL Gamepad Önerisi

Bugraaatm

Hectopat
400-500 TL'ye kadar önerebilirsiniz. Genelde Xbox One kontrolcüleri çok övüyorlar ancak onlar da 800 TL civarında. 2. el gamepad de alınır mı emin değilim açıkcası.

Son düzenleme:
Hocam, kablosuz olarak F710 da alabilirsiniz. Güzel koldur. Fakat kopma sorunları oluyor. MSI GC20 alın derim. Kalitesi gerçekten güzel. PC için kablosuz şart değil. Kablosuz isterseniz Monster Pusat Pro kolun Çin versiyonu var. Tamamen Monster Pusat Pro'nun aynısı. Yeni gelen Monster Pusat Pro kollardan memnun değiller.
TRY 252.35 53%OFF | EasySMX ESM-9013 için kablosuz Gamepad Joystick PC Xiaomi Mi TV kutusu S oyun denetleyicisi Gamepad PC Android TV kutusu telefon PS3

Hocam, kablosuz olarak F710 da alabilirsiniz. Güzel koldur. Fakat kopma sorunları oluyor. MSI GC20 alın derim. Kalitesi gerçekten güzel. PC için kablosuz şart değil. Kablosuz isterseniz Monster Pusat Pro kolun Çin versiyonu var. Tamamen Monster Pusat Pro'nun aynısı. Yeni gelen Monster Pusat Pro kollardan memnun değiller.
try 252.35 53%OFF | EasySMX ESM-9013 için kablosuz Gamepad Joystick PC Xiaomi Mi TV kutusu S oyun denetleyicisi Gamepad PC Android TV kutusu telefon PS3

Monster gibi yeni marka almaktan çekiniyorum açıkcası hocam bazı oyunlarda destekleri olamayabiliyor. Logitech Gamepad'lere de çok sert diyorlar, onu da kimse önermiyor. Xbox 360 gamepad alsam oyunlarda destek konusunda bir sorun çıkar mı?

Monster gibi yeni marka almaktan çekiniyorum açıkcası hocam bazı oyunlarda destekleri olamayabiliyor. Logitech Gamepad'lere de çok sert diyorlar, onu da kimse önermiyor. Xbox 360 gamepad alsam oyunlarda destek konusunda bir sorun çıkar mı?
Orjinal Xbox 360 kolu bulamazsın. EasySMX kolların xinput desteği olduğu için bütün oyunlarla uyumlu.

Monster Pusat Pro kullanıyorum. Eski versiyonu var. Uyum sorunu yok. Zaten özellikle yenisini almayın dedim. Attığım kol ise tamamen eskisinin aynısı. Horipad Pro Xbox One kolu da kullanıyorum. Xbox One koluna 5 basar. Orijinal Microsoft lisanslı. Fakat kablolu. Xbox One ve PC ile tam uyumlu.
HORI Horipad Pro (Kablolu: Xbox One ve PC uyumlu) 695,33 TL yerine 556,26 TL
Elimde olan kollar. Aralarında 3 adet Xbox One kolu da var. Hiç kimse beni orijinal Xbox One kolunun Horipad Pro Xbox One kolundan daha iyi olduğuna inandıramaz.
Screenshot_20210214-182906.png

Monster Pusat Pro kullanıyorum. Eski versiyonu var. Uyum sorunu yok. Zaten özellikle yenisini almayın dedim. Attığım kol ise tamamen eskisinin aynısı. Horipad Pro Xbox One kolu da kullanıyorum. Xbox One koluna 5 basar. Orijinal Microsoft lisanslı. Fakat kablolu. Xbox One ve PC ile tam uyumlu.
HORI Horipad Pro (Kablolu: Xbox One ve PC uyumlu) 695,33 TL yerine 556,26 TL
Elimde olan kollar. Aralarında 3 adet Xbox One kolu da var. Hiç kimse beni orijinal Xbox One kolunun Horipad Pro Xbox One kolundan daha iyi olduğuna inandıramaz.
Eki Görüntüle 977413
Hey maşallah hocam Allah arttırsın :D Tavsiyenize güveniyorum o zaman. Tavsiyelerinizden birisini alacağım büyük ihtimalle. Cevap yazan arkadaşlara teşekkürler.

Geri
Yukarı