500 TL Gamepad Önerisi

RedComandante

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar.

500 TL veya zorlarsam 600 TL bütçe ile her oyunu oynayabileceğim, yılbaşı indirimlerinden malzeme ve dayanıklılık kalitesi ortalama veya yüksek olan kablosuz gamepad arıyorum. Şuan AliExpress sitesinde yılbaşı indirimleri var ama aratıp baktığımda hepsi çok ucuz, yapmacık ve yan sanayi gibi duruyor. Konsol ve gamepad'lerden hiç anlamayan biri olarak önerilerinize ihtiyacım var.

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Tutuş ve malzeme kalitesi olarak hissi nasıl arkadaşımda Microsoft Xbox Wireless Kontrolcü var gerçekten hissiyatı güzeldi.

Ben kullanmıyorum ama genel olarak herkes övüyor. Hem de Sıfır Xbox kolları bütçeni aşıyor bu fiyata alınabilecek en iyi kol olduğunu düşünüyorum istersen bir YouTube'dan inceleme videolarını incele.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben kullanmıyorum ama genel olarak herkes övüyor. Hem de Sıfır Xbox kolları bütçeni aşıyor bu fiyata alınabilecek en iyi kol olduğunu düşünüyorum istersen bir YouTube'dan inceleme videolarını incele.
Peki teşekkür ederim. Son olarak MSI GG FORCE GC20 gamepad hakkında bilgin var mı ? Fiyat olarak tam bütçeme uygun.

Geri
Yukarı