500 TL Gaming Klavye Önerisi

Alpha345

Hectopat
En fazla 500 TL klavye önerilerinizi bekliyorum. RGB aydınlatma olmalı. Ayrıca Türkçe Q klavye olmalı öyle sonradan basma falan olmasın siliniyormuş zamanla. Mekanik ya da membran çok fark etmez (bütçe kısıtlı olduğundan illa mekanik olsun diyemiyorum), membran olacaksa da kaliteli olmalı. Mekanik tavsiye edecekseniz de Red Switch olsun lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Tam bir F/P ürünüdür ama daha iyisini bulabilen arkadaşlar olacaktır onlarada şimdiden teşekkür ve helal olsun.
Bu ürün kara listemde. Hatta bunu tavsiye etmeyin yazacaktım ama vazgeçtim. Kullanların çoğunda rgb açıkken rahatsız edici bir ses çıkıyormuş. Sanırım bu kronik bir sorun. Başka bir ürün tavsiye edebilir misiniz?

Bu ürün kara listemde. Hatta bunu tavsiye etmeyin yazacaktım ama vazgeçtim. Kullanların çoğunda RGB açıkken rahatsız edici bir ses çıkıyormuş. Sanırım bu kronik bir sorun. Başka bir ürün tavsiye edebilir misiniz?

Hocam rahatsız edici sesin sebebi Blue Switch olmasın?

Hayır cızırtı gibi bir sesten bahsediyorum.
3. nün Türkçe q olanı var mı?

@Alpha345 Yok diye biliyorum.

Aralarından en iyisi Bloody.
Bence Bloody'nin çok saçma tasarımları var hoşuma gitmiyor.Daha sade tasarımları seviyorum.
Hala aradığım cevabı bulamadım ve maalesef işin komik bir tarafı birisi bir klavye tavsiye ediyor sonra sosyalde o klavyeyi araştırıyorum ve birileri de kötülüyor. Sanırım bu işin bir ortası yok ve bu durum baya kafa karışıklığına sebep oluyor. Yine de konuya vakit ayıran herkese teşekkür ederim.
Ve hala yeni tavsiyeler bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı