500 TL gimbal önerisi

ByBiceps

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Hepinize selam. Ufaktan YouTube'a video yüklemeye başlıyorum. Şu an halihazırda Samsung A52 model telefonum var. Birkaç deneme yaptım 4K 30 FPS videolarda ideal çekimler yapabiliyorum, ancak video stabilizasyonu iyi değil.
Normal şartlarda DJI pocket 2 almayı düşünüyordum ancak fiyatlar çok yükselmiş. 500 - 600 TL civarında kaliteli bir gimbal önerebilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepinize selam. Ufaktan YouTube'a video yüklemeye başlıyorum. Şu an halihazırda Samsung A52 model telefonum var. Birkaç deneme yaptım 4K 30 FPS videolarda ideal çekimler yapabiliyorum, ancak video stabilizasyonu iyi değil.
Normal şartlarda DJI pocket 2 almayı düşünüyordum ancak fiyatlar çok yükselmiş. 500 - 600 TL civarında kaliteli bir gimbal önerebilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

Güzel bir gimbal ancak vergilerle bütçenizi çok aşıyor. %50 vergi var... İyi bir kupon bulursanız belki bir miktar indirebilirsiniz. Bu bütçede bunun dışında pek iyi bir gimbal olduğunu düşünmüyorum.

Vlog tarzı videolar mı çekiyorsun? Bence bu fiyata hemen bulman zor. Biraz para biriktirip alsan daha iyi olur en azından seni üzmez.

Şimdiden teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı