500 TL güzel ve sessiz klavye önerisi

Bütçe
500

Knight Davion

Kilopat
Merhaba arkadaşlar.

Kendi bilgisayarım ve kardeşimin bilgisayarı yan yana. Kendim Razer Black Widow 2019 kullanıyorum. Kendim klavye kullanırken klavye sesi hoşuma gidiyor fakat ben bilgisayarda bir şeye bakarken yanımda birisi mavi Switch klavye kullanırsa dikkatimi dağıtıyor.

Bu yüzden kardeşime görsel açıdan güzel ve sessiz RGB klavye istiyoruz. Kırmızı Switch'ya da mekanik hisli membran klavyeler olabilir.
Şu markaların ürünlerinden satın almak istiyoruz;

SteelSeries.
HyperX.
MSI.
XPG.
ASUS.
Razer.
Corsair.
HP.
Philips.
Lenovo.
AOC.

Bir örnek vermek gerekirse SteelSeries Apex 3'ü 1 sene önce kendi klavyemi almadan önce araştırırken baktığımda tasarım açısından beğeniyordum fakat tasarım dışında diğer özellikleri hakkında bilgim yok. Şu anki fiyatı 1050 TL ve bu klavyenin 1050 TL'lik bir klavye olduğunu düşünmüyorum.

Aslında bütçemiz 500 TL fakat parasını kuruşu kuruşuna kadar hak eder diyebileceğimiz bir ürün için 1000 TL'ye kadar esnetebilirim. Bu bahsedeceğim gerçek dünyada mümkün mü bilmiyorum ama görsel ve kaliteden feragat etmeden fiyatı düşük tutmaya çalışabilirim.

Yorumlarınız benim için değerli. Konuyu dakika başı F5'liyorum.

Saygılarımla.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu 5 klavye arasında kararsız kaldım. İnternetteki en ucuz fiyatlı siteden ekledim linki. Bu 5'i arasından 1 tanesini seçmek istiyorum. Bu doğrultuda fikrinizi öğrenebilir miyim?

Bu doğrultuda fikrinizi öğrenebilir miyim?
ASUS TUF Gaming K7 Linear Switch satın aldım. Umarım iade ürün göndermezler. Teşekkür ederim arkadaşlar.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu 5 klavye arasında kararsız kaldım. İnternetteki en ucuz fiyatlı siteden ekledim linki. Bu 5'i arasından 1 tanesini seçmek istiyorum. Bu doğrultuda fikrinizi öğrenebilir miyim?

Bu doğrultuda fikrinizi öğrenebilir miyim?
ASUS TUF Gaming K7 linear Switch satın aldım. Umarım iade ürün göndermezler. Teşekkür ederim arkadaşlar.

Ürün elinize ulaştıysa memnun musunuz acaba? Yay sesi var mı? Almayı düşünüyorum da yay sesi yüzünden elim gitmiyor.

Bende sessiz klavye arıyorum. Çalışırken iş yerindeki hanzolar daktilo gibi kullanıyorlar. Komple değiştireceğim. RGB olması tercihler arasında.

Son düzenleme:
Klavye geldi kutusu parçalanmıştı kargocudan teslim almadım.

K3 kırmızı Switch İtopya'da 765 TL,
K7 linear Switch Gaming.gen.tr'de 800 TL

Sizce hangisini almalıyım?

K7'de deri bilek desteği var ve Switch'ler farklı onun dışında bir fark göremedim. K7'de 100 milyon tıklama ömrü varken k3'te 50 ama tabii bunun günlük kullanımda önemi tartışılır. Ben olsam deri daha rahat olduğundan onu tercih ederdim gibi geliyor.

Geri
Yukarı