500 TL hediye önerisi

ruzgaar

Decapat
Daha fazla  
Hocam öncelikle merhabalar 3 gün sonra doğum günüm ve babam bana ben sana 500 TL vereyim sen git ne istiyorsan al dedi. Ben de tamam dedim şu anlık klavye almayı düşünüyorum K552 fakat ona o fiyatı vereceğime daha çok şey alabilirim diye düşünüyorum. Alta hoşlandığım şeyler ve hobilerimi yazıyorum önerilerinize açığım.

Oyun oynamayı severim, teknoloji konusunda meraklıyım, spor yapıyorum, giyim için bedenim sweatshirtler için s-m, tişörtler için S, anime izliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum öncelikle mentaliteni değiştirmen lazım. Eline bir para geçtiğinde harcamaya değil o parayı nasıl arttırabileceğini veya ilersi için biriktirebileceğini düşünmen lazım. Ben olsam acil bir ihtiyacım yoksa altın vs. alırdım. Ki burda da sen dahi ne almak istediğini bilmiyorsun. Şimdiden biriktirdiğin her kuruş ilerde kolaylık sağlar. Benim önerim böyle, karar senin.

Dostum öncelikle mentaliteni değiştirmen lazım. Eline bir para geçtiğinde harcamaya değil o parayı nasıl arttırabileceğini veya ilersi için biriktirebileceğini düşünmen lazım. Ben olsam acil bir ihtiyacım yoksa altın vs. alırdım. Ki burda da sen dahi ne almak istediğini bilmiyorsun. Şimdiden biriktirdiğin her kuruş ilerde kolaylık sağlar. Benim önerim böyle, karar senin.
ya aslında alırdım ama bir düşüşe geçerse diye korkuyorum ve aynı zamanda aslında klavye alıcaktım babam alıcaktı direk ama bana 500 veriyim istediğini al diyince kafam karıştı
Hocam gir yemeksepeti.com'a oradan çek bir ziyafet o paraya klavye alıpta napacaksın ? (!)
valla çok haklısın sana da yollıyım bir zurna dürüm

ya aslında alırdım ama bir düşüşe geçerse diye korkuyorum ve aynı zamanda aslında klavye alıcaktım babam alıcaktı direk ama bana 500 veriyim istediğini al diyince kafam karıştı
Altında öyle düşüşe geçme olmaz. Uzun vadede her türlü kardasın. Paranı tutabileceğin en güvenli yer.

Geri
Yukarı