500 TL hem kablolu hem de kablosuz kullanılabilen kulaklık tavsiyesi

Bütçe
500

Elasmotherium

Kilopat
Merhaba arkadaşlar,

Hem dışarıdayken Bluetooth ile telefona bağlayıp arada sırada müzik dinleyip, çoğunlukla telefon görüşmelerinde kullanabileceğim. (Yani mikrofonu kaliteli olması gerekiyor.) Hem de evdeyken bilgisayara kablo ile bağlayıp video-oyun işlerinde kullanabileceğim, 500 TL civarı kulaklık bakıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Müzik kültürüm yoktur arada dinlerim, ne bas ararım ne tizden kaçarım. Mikrofonu kaliteli olsun.

Ve kulaklık rahat olsun yeterli.

Bütçe çok sıkı değildir aradığım özellikler olursa biraz üstüne de çıkabilirim.

Daha rahat. Anker daha ağır. Malzeme kalitesi çok farklı değil. Bunda ANC var, ANC olmayan SoundSurge modeli 400 TL civarı. ANC'ye ihtiyacın yoksa ona da bakabilirsin.
ANC mikrofon için bir özellik mi yoksa kulaklık için mi?
Aynen hocam oraya göre yazdım zaten de daha ucuz muadilleri var sanki?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,

Hem dışarıdayken Bluetooth ile telefona bağlayıp arada sırada müzik dinleyip, çoğunlukla telefon görüşmelerinde kullanabileceğim. (Yani mikrofonu kaliteli olması gerekiyor.) Hem de evdeyken bilgisayara kablo ile bağlayıp video-oyun işlerinde kullanabileceğim, 500 TL civarı kulaklık bakıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

Müzik kültürüm yoktur arada dinlerim, ne bas ararım ne tizden kaçarım. Mikrofonu kaliteli olsun.

Ve kulaklık rahat olsun yeterli.

Bütçe çok sıkı değildir aradığım özellikler olursa biraz üstüne de çıkabilirim.
hocam şuanda bende sizinle aynı durumdayım soundsurge90 almayı düşünüyorum ürünü aldınız mı eğer aldıysanız lütfen bana da yardımcı olur musunuz bazı sorularım var

Hocam size birkaç sorum var ürünün ses kalitesi nasıl ve Discord'da mikrofonu kullanabiliyor muyum mikrofonun ses kalitesi nasıl.
Bluetooth kulakların DC ile ilgili genelde sorunları oluyormuş galiba. Eller serbest özelliğini filan kapatınca ben sorun olmadı. Ama zoom'da sorun olmaya başladı. Mikrofonunu kullansam ses gelmiyor, ses gelse mikrofonunu kullanamıyorum vs çeşitli sorunlar yaşadım. Belki de kullandığım bluetooth adaptörden dolayı sorunlar yaşadım. Ayrıca bilgisayara kablolu bağlasanız bile mikrofonu çalışmıyor o da saçma bir durum. Ses kalitesinden ben pek anlamam hocam. Sesi yüksek ama iyi çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı