500 TL için hava akışının en iyi olduğu kasa

Bütçe
500

emin.0016

Hectopat
Daha fazla  
Hem hava akışının hem de görüntüsünün güzel olduğu bu bütçede en iyi kasalar hangileridir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark DKCHMAXV12 Led Fanlı ATX Oyuncu Bilgisayar Kasası Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Maks ederi 350 TL. Kötü kasai tavsiye etmem.

Maks ederi 350 TL. Kötü kasa tavsiye etmem.
İlk çıktığında 250 TL civarı filandı yanlış hatırlamıyorsam. O zamanlar ilgimi çekmişti ve pek fazla incelemesi yoktu. Ben de Rus kanallardan bakmıştım kasaya.

Normal ATX'lere göre daha dar bir kasa diye biliyorum. Kötü diyemem ama kesinlikle 500 TL verilecek bir kasa değil.

İlk çıktığında 250 TL civarı filandı yanlış hatırlamıyorsam. O zamanlar ilgimi çekmişti ve pek fazla incelemesi yoktu. Ben de Rus kanallardan bakmıştım kasaya.

Normal ATX'lere göre daha dar bir kasa diye biliyorum. Kötü diyemem ama kesinlikle 500 TL verilecek bir kasa değil.
Bir kişi konu açmıştı (konun nedenini hatırlamıyorum). Kendi kasası da buydu. Ve üste fan bile takamıyordu, radyatörü bırak fan takılmıyordu. Ve kablolama olarak çok kötü olduğunu söylemişti. Bence uzak durulması gerek bir kasa. Malzeme kalitesi olarak da iyi olduğunu sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı