500 TL için hava akışının en iyi olduğu kasa

Bütçe
500
Toz filtresi var mı?
Hatırladığım kadarıyla iki tane vardı. İzleyebilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada MSI da yok.

Hatırladığım kadarıyla iki tane vardı. İzleyebilirsin;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada MSI da yok.

Bu kasanın hava akışı nasıldır MSI MAG Forge 100 r ile arasında hangisini tercih etmeliyim artıları eksileri nelerdir.

Bu kasanın hava akışı nasıldır MSI MAG Forge 100 r ile arasında hangisini tercih etmeliyim artıları eksileri nelerdir.
MSI bir tık daha kalitelidir. Başka artı diyebileceğim bir yanı yok.

Maxima V12 biraz daha kalitesizdir, ama rahatsız etmez. Hatta aynı bile olabilirler, ben genel olarak markalara bakarak dedim.

MSI da 2 RGB bir ışıksız fan, Dark da 4 ARGB fan var.
MSI da PSU ve üstte toz filtresi var. Dark da ona ek olarak önde 2 tane var.
MSI ön ve üst tarafa 240mm, Dark ön 360 üst 280mm e kadar radyatör destekliyor.

Başka detay gelmedi aklıma.

MSI bir tık daha kalitelidir. Başka artı diyebileceğim bir yanı yok.

Maxima V12 biraz daha kalitesizdir, ama rahatsız etmez. Hatta aynı bile olabilirler, ben genel olarak markalara bakarak dedim.

MSI da 2 RGB bir ışıksız fan, Dark da 4 ARGB fan var.
MSI da PSU ve üstte toz filtresi var. Dark da ona ek olarak önde 2 tane var.
MSI ön ve üst tarafa 240mm, Dark ön 360 üst 280mm e kadar radyatör destekliyor.

Başka detay gelmedi aklıma.

Bu o kasa değil mi yanlış ürün almayayım.

Bu o kasa değil mi yanlış ürün almayayım.
Evet o ürün. Tekrar söylüyorum, malzeme kalitesi olarak çok iyi değildir. Ama üzeceğini sanmıyorum.

Bir de alırsan geldiğinde inceleme yapıp alınır mı alınmaz mı söyler misin. Bir de memnun olup olmadığını.

Evet o ürün. Tekrar söylüyorum, malzeme kalitesi olarak çok iyi değildir. Ama üzeceğini sanmıyorum.

Bir de alırsan geldiğinde inceleme yapıp alınır mı alınmaz mı söyler misin? Bir de memnun olup olmadığını.

Tabii ki de.
Tam ben önerecektim kardeşim kasayı kendimde kullanıyorum 10 numara kasa görünüşü olsun hava akışı olsun mükemmel.

Birkaç fotoğraf ya da video atabilir misiniz incelemelerde pek sevmedim.

Bir de alırsan geldiğinde inceleme yapıp alınır mı alınmaz mı söyler misin? Bir de memnun olup olmadığını.

Malzeme kalitesinden kastınız nedir bugün alacağım yanlış tercih yapmak istemiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı