500 TL kasa önerisi

BaranTolunay

Hectopat
Daha fazla  
400-500 TL civarında kasa önerebilir misiniz? Anakartım ASUS Prime A320-M ve PSU elimde var, o yüzden kasada PSU olmasın. Yardımcı olacaklara teşekkür ederim.

Sepultura abi sen forumu bırakmadın mı? :D

Fractal Design Focus G/XPG Invader.
Fractal Design malzeme kalitesi bakımından kaliteli, XPG tasarım bakımından güzel(bana göre) İkisi de alınabilir size kalmış bir şey.

"Reyimpeyç" kasa önersek kızgın yüzler havada uçuşur onlar RGB değil, gökkuşağı efekti diye ama ilginç bir şekilde Zalman N5 önerilebiliyor, yan panelin akrilik olmasını söylemiyorum bile.
Dark Diamond Pro Mesh alınır mı diye sorsak alınmaz derler.

MSI MAG Forge 100R öneririm.

"Reyimpeyç" kasa önersek kızgın yüzler havada uçuşur onlar RGB değil, gökkuşağı efekti diye ama ilginç bir şekilde Zalman N5 önerilebiliyor, yan panelin akrilik olmasını söylemiyorum bile.

Rampage'nin hangi kasası hocam?

Dark Diamond Pro çok iyi bu arada.

Diamond Pro Mesh modeli kesinlikle alınır. Ek olarak düşük bütçede herkes Zalman öneriyor gördüğüm kadarıyla, pek mantıklı gelmiyor. MAG Forge ise biraz ufak geliyor bana. Alınabilecek en iyisi dediğim gibi

Geri
Yukarı