500 TL Kasa Önerisi

Merhaba, 500 TL'ye kadar kasa önerilerinizi bekliyorum. Ben bu kasada karar kıldım, fakat sizinde aktif olarak kullandığınız ve memnun kaldığınız kasa fikirleri benim için önemli.

Not: Elimde 700W +80 PSU var tercihim PSU olmayan kasa.

Kasa: GAMEBOOSTER GB-G3030B RGB USB 3.0 Mid Tower Kasa PSU Yok | Trendyol
Bunu önerebilirim. Kendi kasamdan hiç memnun olmadığım için o konuda yorum yapmak istemiyorum 😀

Msi Mag Forge 100R modeli 541 TL idi ben aldığımda,cidden çok güzel bir kasa önde 2 tane rgb fan var ve elimi temperli cama her dokunduğumda soğukluğu hisediyorum.

.
.
Bu kasayı almanızı tavsiye ederim. 168 Mm'lik CPU soğutucu boşluğu var ve mesh havalandırmaya sahip. Geniş, üzerinde çalışmak kolay ve overclock yapmaya da elverişli. İleriye dönük ayrıca çok fonksiyonel bir kasa. Fiyatı da uygun. Detaylı incelemeniz için resmi sayfasını da mesaja ekledim.

Eğer bütçede artışa gidemiyorsanız İncehesap cuma günü indirimini bekleyin derim güzel kasalar geliyor bazen.

İnceleyeceğim cuma gecesini teşekkürler.
MSI MAG Forge 100R modeli 541 TL idi ben aldığımda, cidden çok güzel bir kasa önde 2 tane RGB fan var ve elimi temperli cama her dokunduğumda soğukluğu hisediyorum.

Toplam 3 fan ile geliyor galiba.
Son 1 ürün kalmış kaçırma bence.

Dahili kaç fan ile geliyor sitede göremedim ama
Bunu önerebilirim. Kendi kasamdan hiç memnun olmadığım için o konuda yorum yapmak istemiyorum 😀

İncelediğim bir kasaydı ama Dark kasalar için pek olumlu şeyler okumadım internette o yüzden listeden çıkarttım.
Bu kasaya para verilmez bence çünkü markası Game Booster onun yerine bunu alınız.

Bu kasa da iyimiş inceleyeceğim.
.
.
Bu kasayı almanızı tavsiye ederim. 168 Mm'lik CPU soğutucu boşluğu var ve mesh havalandırmaya sahip. Geniş, üzerinde çalışmak kolay ve overclock yapmaya da elverişli. İleriye dönük ayrıca çok fonksiyonel bir kasa. Fiyatı da uygun. Detaylı incelemeniz için resmi sayfasını da mesaja ekledim.

Üzerinde dahili fan gelmiyor benim için şu an dezavantaj çünkü fan fiyatını eklediğim zaman diğer kasalar ile neredeyse aynı fiyata gelecek.
Önceliğim itopya yada sinerji bilgisayarda olan kasalarda

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı