500 TL Klavye önerisi

Bütçe
500
Hem bütçem yok o kadar hem de bekleyemiyorum.

Bu bütçede alabileceğiniz en iyi ürünü yukarıya belirttim.

Tam boy ve Red Switch olan ürünler ülkemizde pek bulunmuyor.

Kesinlikle Piranha Gaming almalısın. Tam tamına 12 yıldır kullanıyorum. Gerçekten üst düzey bir klavye. Piyasada Razer, SteelSeries, Logitech gibi abartı markalar varken Piranha'nın hakkının yendiğini düşünüyorum. Son derece güvendiğim bir kaynaktan gelen bilgiye göre Razer'in sahibi "neden Piranha yerine Razer'i satın aldım" diye kafasını duvarlara vuruyormuş.

Kesinlikle Piranha Gaming almalısın. Tam tamına 12 yıldır kullanıyorum. Gerçekten üst düzey bir klavye. Piyasada Razer, SteelSeries, Logitech gibi abartı markalar varken Piranha'nın hakkının yendiğini düşünüyorum. Son derece güvendiğim bir kaynaktan gelen bilgiye göre Razer'in sahibi "neden Piranha yerine Razer'i satın aldım" diye kafasını duvarlara vuruyormuş.
kanka arkadaşlarım da logitech g213 al diye ısrar ediyorlar da switch vazgeçilmezim ya

Hocam dalga mı geçiyosunuz kullanmışsınız 12 yıllık klavye alınır mı koskoca Razer'ın sahibi dandik bir klavye almadığı kafasını duvara mı vuruyormuş? İlginç bu arada K500 çok daha iyi bir seçenek olabilir numpad isterseniz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı