500 TL Klavye Önerisi

EmirYavuz1

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben Rampage KB-R17 kullanıyordum. WASD ve bazı tuşlar basmamaya başladı bir süre sonra servise yolladım yeni klavye yolladılar yeni klavye de 1 ay sonra aynı sorunu yaşattı. Şimdi ise 500-600 TL klavye bakıyorum. Böyle sorunlar yaşamayacağım klavye önerisi yapabilecek var mı ? (Sessiz olursa iyi olur. Valorant ve CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum.)

Beyaz seviyorsan.

Beyaz değilmiş Akakçe beni dolandırdı.

Arkadaşlar, ben Rampage KB-R17 kullanıyordum. WASD ve bazı tuşlar basmamaya başladı bir süre sonra servise yolladım yeni klavye yolladılar yeni klavye de 1 ay sonra aynı sorunu yaşattı. Şimdi ise 500-600 TL klavye bakıyorum. Böyle sorunlar yaşamayacağım klavye önerisi yapabilecek var mı ? (Sessiz olursa iyi olur. Valorant ve CS:GO tarzı oyunlar oynuyorum.)
Fazla deneyimim olmadığı için model vermeyeceğim ama PHILIPS, ASUS ve Logitech'in klavyelerine aşığım.

@sessiz0fke hocamın attığı bu tarz klavyeler hoşuma gidiyor sizce bunda aynı sorunu yaşar mıyım ?
Ya da valorant gibi oyunlarda işimi görür mü ?
Sorun pek yaşamazsınız. Belkide hiç. Kullandığı switchler hakkında bir bilgim yok fakat fotoğrafta kırmızı gösterilmiş. Referans olarak gösterilmiş de olabilir fakat kötü bir klavye değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı