500 TL Klavye önerisi

Bütçe
500

unity888888

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar, 2 yıla yakındır Gamepower Warlock adlı modeli kullanıyordum fakat artık değiştirmem gerektiğini fark ettim. Valorant oynuyorum ve Switch'i iyi tepkimesi iyi bir şey almak istiyorum bu fiyata bulabildiğim tek model Redragon Kumara K552 malum Türkiye de yaşıyoruz. Redragon nasıldır başka tavsiyeniz var mıdır?

Merhabalar, 2 yıla yakındır Gamepower Warlock adlı modeli kullanıyordum fakat artık değiştirmem gerektiğini fark ettim. Valorant oynuyorum ve Switch'i iyi tepkimesi iyi bir şey almak istiyorum bu fiyata bulabildiğim tek model Redragon Kumara K552 malum Türkiye de yaşıyoruz. Redragon nasıldır başka tavsiyeniz var mıdır?

Hocam itopya gibi sitelerden indirim bekleyin. Hem çok kaliteli switchler hem de kaliteli markaların ürünleri bu fiyata düşüyor genelde. Ayda 1 oluyor genelde bekleyin ve takip edin hem forumdan hem de kendiniz. Boşu boşuna orta segment bir markaya para vermezsiniz.

Hocam İtopya gibi sitelerden indirim bekleyin. Hem çok kaliteli Switch'ler hem de kaliteli markaların ürünleri bu fiyata düşüyor genelde. Ayda 1 oluyor genelde bekleyin ve takip edin hem forumdan hem de kendiniz. Boşu boşuna orta segment bir markaya para vermezsiniz.

Bekleyeceğim fakat enflasyon artışından korkuyorum fiyatlar uçuvermesin :D

Reddragon K552'yi yaklaşık 1.5 yıldır kullanıyorum bence fiyatına göre iyi bir klavye. Alınabilir.

Bekleyeceğim fakat enflasyon artışından korkuyorum fiyatlar uçuvermesin :D
Yani hocam benim gördüğüme göre fiyatlar klavye kısmında sabit sadece orta segment 200-300 TL arası bir zam yedi tabii burada Redragon markası oluyor. Onun dışında 800 liralık klavyeler 600-500 TL bandına hep düşüyor ancak dediğim gibi takip meselesi. Kuponlar oluyor yada gaming geceleri onları takip ediniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı