500 TL klavye önerisi

Bütçe
500-600
Yaklaşık 1 aydır Redragon K552-R kullanıyorum. Daha önce sadece membran klavye kullandığım için alışması zor oldu. Öncelikle tuşlara basımı biraz ağır, güç istiyor. Sürekli yazı yazdığımda bazen parmaklarımın ağrıdığını hissedebiliyorum. Ses konusuna gelirsek ortalama diyebilirim. Odada teksen ve kulaklık takıyorsan sorun değil. Aynı ortamda başkaları da olacaksa rahatsız edebilir. Kaliteli bir membran klavye almanı önerebilirim. Ek olarak satıcıyı yüksek puanlı, iletişim kurabileceğin bir yerden alırsan sorun yaşama ihtimalin azalır. Ben bir kere aynı klavyeyi 75 lira uygun oluyor diye ortalama puanı 8 olan bir satıcıdan aldım ve kırık geldi. Değişimini istediğim halde iade yapıldı. Trendyol değişim konusunda hiç yardımcı olmuyor. Klavyenin fiyatı 100 lira artmıştı. Sonuç olarak 400 liraya aldığım klavyeyi iade sonrasında başka satıcıdan 500 liraya almak zorunda kaldım.

Son düzenleme:
Yaklaşık 1 aydır Redragon K552-R kullanıyorum. Daha önce sadece membran klavye kullandığım için alışması zor oldu. Öncelikle tuşlara basımı biraz ağır, güç istiyor. Sürekli yazı yazdığımda bazen parmaklarımın ağrıdığını hissedebiliyorum. Ses konusuna gelirsek ortalama diyebilirim. Odada teksen ve kulaklık takıyorsan sorun değil. Aynı ortamda başkaları da olacaksa rahatsız edebilir. Sonuç olarak kaliteli bir membran klavye almanı önerebilirim.

Cynosa V2 vardı o da gitti galiba.

Arkadaşlar hala önerilere açığım daha sessiz bir şey olsa daha iyi olur tek başıma yaşamadığım için red Switch gibi Switch'ler daha iyi olur fakat gerçekten Razer iyi gibi duruyor alırsam onu alırım gibi böyle indirimler varsa daha iyi olur.

Arkadaşlar hala önerilere açığım daha sessiz bir şey olsa daha iyi olur tek başıma yaşamadığım için red Switch gibi Switch'ler daha iyi olur fakat gerçekten Razer iyi gibi duruyor alırsam onu alırım gibi böyle indirimler varsa daha iyi olur.

Hocam Green Switch çokama çok sesli haberiniz olsun. Benim başım ağrıdı diye iade ettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı