500 TL klavye ve fare önerisi

WYCH

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, elimde Gamepower Ogre Rainbow klavye ve G102 mouse var fakat 500 TL kadar bütçem var ve bir tık yükseltmek istiyorum. Gamepower saber RGB çok hoşuma gidiyor, aynı şekil SteelSeries Rival 3 mouse da çok iyi olduğunu söylüyorlar k. Endi ekipmanlarımı satıp bunlara geçebilirim, sizce geçsem çok bir fark olur mu performans bakımından?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir mouse güncellemesi yaparsınız. Ama kalan bütçeyle klavye güncellemesi, seviyesi belirli bir ürün için pek mümkün değil. Bütçenizi arttırıp tekrar konu açın. Mouse fiyatları aşağı yukarı aynı ama klavye fiyatları kaliteye bağlı olarak çok değişiyor.

Güzel bir mouse güncellemesi yaparsınız. Ama kalan bütçeyle klavye güncellemesi, seviyesi belirli bir ürün için pek mümkün değil. Bütçenizi arttırıp tekrar konu açın. Mouse fiyatları aşağı yukarı aynı ama klavye fiyatları kaliteye bağlı olarak çok değişiyor.
Yanlış anladınız sanırım bütçem 500 tl değil ek bütçem kalvye ye 350 tl ye alıcı buldum mouse a da 150 bulsa toplam 1 k

Yanlış anladınız sanırım bütçem 500 TL değil ek bütçem klavye ye 350 TL'ye alıcı buldum mouse a da 150 bulsa toplam 1 k
Kusura bakmayın. Biraz karışık yazılmıştı.

Klavye olarak aşağıdaki ürün makul olur.

Mouse olarak küçük ve büyük olarak iki ürün sunacağım. Tercihi siz yaparsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı