500 TL küçük klavye önerisi

titanss

Hectopat
Daha fazla  
500 TL civarında (biraz daha pahalı olabilir) küçük mekanik klaye arıyorum (Anne 2 Pro gibi). Aklımda Anne 2 Pro var ancak rahat alışır mıyım, kaliteli midir? Bunun gibi klavyeler önerirseniz sevinirim.
download.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

Bütçe artarsa kesinlikle Snowfow 61. "BGRATON" kupon ile 11 Dolar indirim kazanabilirsiniz.

Anne Pro 2 ile karşılaştırırsak:
+Klavye ayağı var.
+Hot swapple, yani ihtiyaç olunduğunda switchler kolayca değişebiliyor.
+Aç-kapa tuşları daha işlevsel yerde.
+Anne Pro 2'de olduğu gibi yay sesini azaltmak için memory foam denen köpükten koymanıza gerek yok, hâlihazırda geliyor.
+Daha büyük bataryası var, yaklaşık 1.7 katı.
+Bluetooth 5.0 destekli.
+İçinden 3 adet test switchi çıkıyor. Sarı, yeşil ve bir renk daha vardı hatırlayamadım.
+Çift katmanlı PBT keycaps kullanıyor, Anne Pro 2 ne kullanıyor bilmiyorum.

Saydığım üzere, Anne Pro'yu havada karada tokatlıyor. Birkaç eksisinden de bahsedeyim:
-Yazılımı Anne Pro'ya göre daha kötü olduğunu söyleyebiliriz. Daha doğrusu sonradan güncellendiği söyleniyor, beta sürümünden çıkıp güzel bir hâl aldı deniyor.
-Şu anda sadece Gateron switch olarak bulunabiliyor.
-Pek eksi sayılmasa da AP2'deki gibi renkli keycapsler bulunmuyor.

Artmazsa Anne Pro 2 ya da MK61 olabilir ancak DK61'e öncelik verin.

Bütçe artarsa kesinlikle snowfow 61. "bgraton" kupon ile 11 dolar indirim kazanabilirsiniz.

Anne Pro 2 ile karşılaştırırsak:
+Klavye ayağı var.
+Hot swapple, yani ihtiyaç olunduğunda Switch'ler kolayca değişebiliyor.
+Aç-kapa tuşları daha işlevsel yerde.
+Anne Pro 2'de olduğu gibi yay sesini azaltmak için Memory foam denen köpükten koymanıza gerek yok, hâlihazırda geliyor.
+Daha büyük bataryası var, yaklaşık 1.7 katı.
+Bluetooth 5.0 destekli.
+İçinden 3 adet test Switch'i çıkıyor. Sarı, yeşil ve bir renk daha vardı hatırlayamadım.
+Çift katmanlı pbt keycaps kullanıyor, anne Pro 2 ne kullanıyor bilmiyorum.

Saydığım üzere, anne Pro'yu havada karada tokatlıyor. Birkaç eksisinden de bahsedeyim:
-Yazılımı anne Pro'ya göre daha kötü olduğunu söyleyebiliriz. Daha doğrusu sonradan güncellendiği söyleniyor, beta sürümünden çıkıp güzel bir hâl aldı deniyor.
-Şu anda sadece gateron Switch olarak bulunabiliyor.
-Pek eksi sayılmasa da AP2'deki gibi renkli keycapsler bulunmuyor.

Artmazsa anne Pro 2 ya da MK61 olabilir ancak DK61'e öncelik verin.

Kuponu nasıl kullanırım? Bir de banggoodda 20 dolar yeni kullanıcı kuponu diyor, bu doğru mudur?

Yeni konular

Geri
Yukarı