500 TL kulaklık önerisi

Anakartın iyi, ses kartı olmayan Blackshark v2 x sana tam olur. Ayrıca corsair hs serisinin mikrofonu leş. Bs v2 nin yastıkları terletmez hem.
Mikrofon leş denemez ama çok iyi değil. BS yastıkları terletmez diyemeyiz fakat kaliteye göre az terletme durumu olabilir.

Son düzenleme:
Mikrofon leş denemez ama gerçekten çok iyi değil. BS yastıkları terletmez diyemeyiz fakat kaliteye göre az terletme durumu olabilir.
Bence mikrofon leş, hatta daha leşi Corsair'in Hs serisinin en üst versiyonu olan hs70 pro wirelles kulaklıgı. 5 tl mikrofon daha iyidir. Şunu bi düzeltmeleri lazım, arka plan seslerini kesecem diye sesi robotikleştiriyorlar

Anakartın iyi, ses kartı olmayan Blackshark v2 x sana tam olur. Ayrıca corsair hs serisinin mikrofonu leş. Bs v2 nin yastıkları terletmez hem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(03:22)Bu mu leş?
HS 50 Pro 400 TL, BlackShark V2 X 600 TL, tabi ki arada fark olacak, bu sana HS 50 Pro'ya kötü deme hakkı vermez, HS 35 kötü bir kulaklık olabilir ki öyle, HS 70 ise uygun fiyatlı bir Wireless kulaklıktı, fiyatı çok arttı ama HS 50 Pro'da ne kötülük gördün anlamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(03:22)Bu mu leş?
HS 50 Pro 400 TL, BlackShark V2 X 600 TL, tabi ki arada fark olacak, bu sana HS 50 Pro'ya kötü deme hakkı vermez, HS 35 kötü bir kulaklık olabilir ki öyle, HS 70 ise uygun fiyatlı bir Wireless kulaklıktı, fiyatı çok arttı ama HS 50 Pro'da ne kötülük gördün anlamadım.
200 tl lik dandik rampage kulaklıgım cok daha iyi mikrofona sahip. + HS60 pro da kullandım mikrofonu leşti, hs70 pro testlerine baktım o daha da leşti. Şu hs serisinin mikrofonu çöp. Yav tabiki kötü degil ama fiyatına göre leş ötesi. 10 tl mikrofon olsa tamam, ama koskoca hs50-60-70 kulaklıkların böyle leş mikrofonu olmaması lazım.

Geri
Yukarı