500 TL kulaklık önerisi

Utkan Bera

Hectopat
Daha fazla  
500 TL'ye kadar bir kulaklık bakıyorum. Güzel bir şey olursa 600 TL'ye de çıkabilirim.

7.1 ve USB girişli olmalı.
Aklımda Razer'ın Kraken X modeli vardı fakat duyduğuma göre bilgisayarda tam performans veremiyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
500 TL'ye kadar bir kulaklık bakıyorum. Güzel bir şey olursa 600 TL'ye de çıkabilirim.

7.1 ve USB girişli olmalı.
Aklımda Razer'ın Kraken X modeli vardı fakat duyduğuma göre bilgisayarda tam performans veremiyormuş.

Ben bunu 2 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkarmadı.

Bu fiyata değecek 2 kulaklık olduğu kanaatindeyim. Birisi arkadaşın attığı BlackShark V2 X, diğeri ise Redragon Zeus H510. Redragon performans, kalite ve sunduğu şeylerle 600TL bandındaki rakiplerine taş çıkartıyor şahsen.

Ses kartı.
Bu fiyata sanat eseri gibi mikrofon.
Yazılım desteği.
Telefon için ayrı 3.5mm jack
Çıkarılabilir mikrofon ve kablo
53MM Sürücü
Detaylı ayar yapılabilen 7.1 desteği

Bunları kullandınız mı? Pedleri iyi midir? Şuankini asıl değiştirme nedenlerimden bir tanesi uzun kullanımda kulağı acıtması ve baskı yapması.

Biraz sonra yeniden hortlatıyorum. İtopya karne indirimleri gelmiş ve bir bakayım dedim. Baktıklarımın üst modelleri %50'ye varan indirimleri bulmuş almaya değer mi değerse hangisini almalıyım. Kraken Tournament de harici ses kartı bununduğundan bana daha yakın geldi.
Ayrıca Tournament de ise 7.1 yokmuş sanırsam doğru mudur?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-01-21-19-21-11-462_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2022-01-21-19-21-11-462_com.instagram.android.jpg
    63 KB · Görüntüleme: 30
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı