500 TL kulaklık önerisi

Bütçe
400-500
Son düzenleyen: Moderatör:
HS35 alınabilir belki. Fiyatlar uçmuş ama en azından fiyatı enflasyonla aşağı yukarı doğru orantılı şekilde artan nadir kulaklıklardan biri.

HS35 - Teknoraks'ta 399,00 TL

500 liraya G332 de var:

G332 - Hepsiburada'da 500,62 TL

Bütçe esneyebiliyorsa şunlar da alınabilir:

Razer Kraken - Hepsiburada'da 652,34 TL

HS50 Pro - Hepsiburada'da 716,68 TL

Arctis 1 - Hepsiburada'da 729,00 TL

HS35 iyi midir hocam alayim mi sesli kalitesi olsun nasıldir bilginiz var mı bir de hocam HS35'in kablo girişi sadece USB midir yoksa jak girişide var midir? Ben hocam James Donkey'in 710 serisini bayağı beğenmiştim ve çok da hesaplıydı sizinde bir yorumunuzu bekliyorum tereddüt ettim hocam 300 tlidi fiyatı bir bakarsanız beni mutlu edersiniz hocam.

HS35 iyi midir hocam alayim mi sesli kalitesi olsun nasıldir bilginiz var mı bir de hocam HS35'in kablo girişi sadece USB midir yoksa jak girişide var midir?
HS35'i kendim kullanıyorum, gayet yeterli. Tek jakı var, ayırıcı Y adaptörü de var. Mikrofonu çıkabiliyor, bu artı bir özelliği. Ses seviyesi iyi, mikrofonu da aynı şekilde iyi. Daha ayrıntılı bilgi için Technopat'ın ilgili YouTube videosunu izleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı