500 TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
500

charm

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir
Daha fazla  
Geçenlerde Sharkoon Rush ER3 kulaklığım emekliliğe ayrıldı :( 500 TL'yi geçmeyecek bir şekilde kulaklık önerirseniz sevinirim.

Rampage marka kulaklık önerecektim ama bazı üyelerin Rampage markasına olan düşmanlığı yüzünden ve dislike atabilirler düşüncesi ile size öneride bulunamıyorum.

Rampage marka kulaklık önerecektim ama bazı üyelerin Rampage markasına olan düşmanlığı yüzünden ve dislike atabilirler düşüncesi ile size öneride bulunamıyorum.

Hocam genelde Rampage şans işi oluyor. Neredeyse kaliteli ürün ürettiklerini hiç görmedim diyebilirim. Birisi alır 1 yıl kullanır, birisi alır 2 hafta kullanır atar çöpe.

Hocam söyleyin gerçekten, çoğu kişi Rampage vs. markaları kalitesiz diye önermiyor ama benim bu Sharkoon kulaklığım dökülmeye başladı artık keşke Rampage veya James Donkey vs. alsaydım diyorum. Siz bana kulaklık önerin araştırmasını yapıp hangisi mantıklıysa onu alacağım Rampage olsa bile...
Fark etmez, kablolu olacaksa çekiş gücü iyi olsun.

Hocam söyleyin gerçekten, çoğu kişi Rampage vs. markaları kalitesiz diye önermiyor ama benim bu Sharkoon kulaklığım dökülmeye başladı artık keşke Rampage veya James Donkey vs. alsaydım diyorum. Siz bana kulaklık önerin araştırmasını yapıp hangisi mantıklıysa onu alacağım Rampage olsa bile...

Fark etmez, kablolu olacaksa çekiş gücü iyi olsun.
Hocam bende rampage rmk27 kullanıyorum memnunum sadece laptopta jack girişi olmadığı için değiştiriyorum ama onun dışında sesi ve konforu çok iyi uzun süreli kullanımlarda sadece rahatsız ediyor ağrı yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı