500 TL kulaklık tavsiyesi

Badiron

Hectopat
Merhaba arkadaşlar oyun ağırlıklı kullanılacak bir kulaklık almak istiyorum. Şu an HS70 500 Tl fakat yine de diğer önerileri almak istedim. Kablolu veya kablosuz olması farketmez. Teşekkür ederim.

Ben de öyle düşünüyorum. Peki alternatif öneri var mı mesela kablolular içinde, telefona vs. de bağlanabildiği için soruyorum.

HS70 sadece USB ile bağlantı sağlanabiliyor ama bazı forumlarda OTG kablosuyla Android telefonlarda da çalıştığı söyleniyor, ses kaybı olur mu bilemem.

Eskiden bu fiyat aralığında GSP 300, Razer Kraken TE, Cloud II gibi güzel seçenekler vardı ama hepsinin fiyatları çok saçma bir şekilde arttı. Benim önerebileceğim parasının hakkını verecek bir kulaklık yok.

Eskiden bu fiyat aralığında GSP 300, Razer Kraken TE, Cloud II gibi güzel seçenekler vardı ama hepsinin fiyatları çok saçma bir şekilde arttı. Benim önerebileceğim parasının hakkını verecek bir kulaklık yok.
Evet ama ne yazık ki o zaman da bu parayı verecek durumum yoktu😁
Bakalım daha iyi bi seçenek çıkmazsa alacağım HS70’i.

Cloud silver HS70 kadar iyi bir kulaklık değil diye biliyorum,yanlış mıyım?
Her halükarda kablolu olarak güzelmiş teşekkür ederim düşüneceğim bunu da.

Kulaklık aldınız mı? Aldıysanız hangi marka ve model aldınız? Memnun musunuz?

HS70 aldım ve çok memnun kaldım. Bahsedilen dip ses sorunu bende yok sanırım. İçeri ses yalıtımı çok iyi fakat dışarı ses veriyor. Sorun değil benim için. Ses seviyesi ve netliği de gayet iyi. Tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı