500 TL kulaklık tavsiyesi

Xrated

Kilopat
Makaleler
1
Başlıkta belirttiğim üzere 500 TL bandında kulaklık arıyorum. CoD oynuyorum, ses kasmam mühim. Müziği zaten hoparlörden dinlediğim için iyi ses kasabileceğim bir kulaklık arıyorum. Hyper X Cloud 2 alacaktım fakat saçma fiyat artışından ötürü vazgeçtim.

Aklımdaki seçenekler;

Corsair HS 70 kablosuz 500 TL

SteelSeries Arctics 3 2019 400 TL

Kulaklığın kablosuz olması çok çekiyor, tavsiyelere açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Corsair HS70 sipariş ettim, Youtube'da testlerde mikrofon kalitesi berbat görünüyor. Umarım memnun kalırım..

Corsair HS70 sipariş ettim, Youtube'da testlerde mikrofon kalitesi berbat görünüyor. Umarım memnun kalırım..
Mikrofon kalitesi çok kötü değil aslında ancak dip ses problemi var. O da kumar aslında. Bazılarında olmuyor bazılarında oluyor. Olursa çok rahatsız ediyormuş. Umarım sorunsuz gelir.

HS70 aldım İtopya'dan geçen günlerde. Mikrofon sesi bence yeterli arkadaşlarım sıkıntı olmadığını söyledi. Bende dip ses sorunu da olmadı. Umarım memnun kalırsınız.

HS70 aldım İtopya'dan geçen günlerde. Mikrofon sesi bence yeterli arkadaşlarım sıkıntı olmadığını söyledi. Bende dip ses sorunu da olmadı. Umarım memnun kalırsınız.
Kulaklığı bir kaç gündür kullanıyorum, çok memnun kaldım. Tek problem +10 saat kullanımlarda kulak acıtıyor biraz.

Yeni konular

Geri
Yukarı