500 TL M.2 SSD Tavsiyesi

Apollo 11

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Astrofizik
Arkadaşlar sadece Windows'u kurabileceğim 120 GB'lık, yüksek okuma ve yazması olan bir M.2 SSD önererebilir misiniz?

Bütçe 500 TL

Eğer bu kadar bütçeniz varsa kesinlikle aşağıdaki modeli alın.

Render falan yapmıyorsanız SATA SSD'ler ile M2 NVMe SSD'ler arasında Windows ve uygulama açılışları arasında pekde bir fark yok. Boşuna para vermeyin bence.

Bunu tercih edebilirsiniz.
Kullandığım SATA SSD Adata, farklı bir markayı tercih etmek istiyorum.
Render falan yapmıyorsanız SATA SSD'ler ile M2 NVMe SSD'ler arasında Windows ve uygulama açılışları arasında pekde bir fark yok. Boşuna para vermeyin bence.

Şuan kullanmakta olduğum SATA SSD de problem var, mecburen değiştirmek zorunda kalıcam. Almışken M.2 alayım diyorum.
Bu çok mantıklı geldi.

Kullandığım SATA SSD Adata, farklı bir markayı tercih etmek istiyorum.
Şuan kullanmakta olduğum SATA SSD de problem var, mecburen değiştirmek zorunda kalıcam. Almışken M.2 alayım diyorum.
Bu çok mantıklı geldi.
ADATA'nın SU650 veya SU630 modellerinden birine sahip olduğunuzu düşünüyorum. Bu iki model kronik sorunlu modeller. Almışken elbette M2 alınabilir fakat anakart NVMe destekliyor mu? Çünkü M2 SATA ve M2 NVMe SSD'ler var.

ADATA'nın SU650 veya SU630 modellerinden birine sahip olduğunuzu düşünüyorum. Bu iki model kronik sorunlu modeller. Almışken elbette M2 alınabilir fakat anakart NVMe destekliyor mu? Çünkü M2 SATA ve M2 NVMe SSD'ler var.

Evet NVMe destekliyor.
Anakart: Gıgabyte B450m S2H

Bunun 500'ünü kullanıyorum. Seçeneklere eklemek isteyebilirsiniz.
Teşekkür ederim, ama corseir sanki daha mantıklı geldi gibi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı