500 TL M.2 SSD Tavsiyesi

HakkıBakır

Hectopat
Yer
Titan
Daha fazla  
Meslek
Tekstil
Anakartım B250m DS3H Gigabyte modeli. Özellikleri aşağıda yazılı 500-600 TL arası M2 SSD arıyorum bütçeyi biraz aşabilirim. Okuma ve yazma hızları yüksek olması tercihim. 240 GB ve üstü olursa daha makul olur. Teşekkürler iyi sosyaller.
  • PCIe Gen3 x4 ve SATA arabirimli Ultra Hızlı M.2

Samsung 960 Evo 250 GB M2 SSD ararken buldum. Zaten Technopat'da incelemesi yapılmış Recep bey de Ali bey de performanslı ve fiyatına göre bir ürün olduğunu belirtmişler. Özellikle hızını çok beğendiler videoda gördüm. Sizce uygun olur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat, performans ve kalite üçlüsü olarak 960 EVO'dan daha iyi bir seçenek olmadığı için 960 EVO tercih edeceksiniz. Okuma yazma hızına bakarak SSD tercih etmeyin. Kullanılan bellek tipi ve bellek kontrolcüsü en önemli faktördür. NVMe sürücüsünü kurmayı ve SSD için işletim sistemine ince ayar yapmayı unutmayın.

SSD için yapılacak tüm ayarlar

Samsung 960 EVO 250GB 3200-1500MB/sn PCIe NVMe M.2 SSD (MZ-V6E250BW) - incehesap.com
Açıkçası SSD anlamadığım bir konu o yüzden soruyorum. Bir kere sormadan aldım, Şuan ceremesini çekiyorum maalesef. Cevap için çok teşekkürler tam aradığım konu sağolun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı