500 TL Mekanik RGB klavye önerisi

AhmetBirkan

Hectopat
Merhaba, bütçem 500 TL'ye kadar çıkabilir. Ama klavyede istediğim şey hissiyat. En önemlisi hissiyat. Aynı zamanda yazılım geliştiriciyim o yüzden hissiyat önemli.

Not: Klavyede sağ taraftaki numara kısmı olsun lütfen.

Son düzenleme:
https://www.itopya.com/philips-mome...DeX0Bh1I4mw-1632471619-0-gqNtZGzNAjujcnBszQm9

Bu klavye bu fiyata bedava hocam. Geri dönüşü de olumlu genelde Blue Switch ve tuş aralıkları biraz sık onun dışında Fonksiyonel Sağ yukarda ki tuşuyla sabit RGB aydınlatmaları efektlerini değiştirebiliyorsun. Kullanış bakımından güzel bir klavye şuan ki fiyat indirimiyle kaçırılmayacak bir fırsat.

Hem itopya hem philips ben kesinlikle önermiyorum :) Ayrıca bulabilirseniz ORGE gibi modellere yönelin, bilek desteği yumuşak olanları almanızı tavsiye ederim. Bende Asus Rog Strix Flare var plastik bilek desteği var. Kullanıyorum rahatsız etmiyor ama yumuşak olunca ekstra bir rahatlık sağlıyor. Addisonun bilek desteğini alacağım bende sırf onun için :)

Bütçeye göre öneri istediği için daha fazlasını söylememek mantıklı tabii ama ergonomi önemli bence. 250.300TL ye alıp aynı tuşlara basıp fakat bileği ağrıyacağına 100tl fazla versin aynı tuşlara bassın ama bileği rahat olsun. Bu benim mantığım sadece. Ben 1400tl'lik klavyede o rahatlığı alamıyorum mesela o yüzden bilek desteği alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı