500 TL mouse önerisi

Bütçe
500
Razer Viper'ı ben de araştırıyorum. Razer, Corsair fare stili olarak genelde büyük yapılı ve yüksekliği Steelseries gibi markalara göre fazladır. Steelseries kullandım ve yüksekliği az olan modelleri önermiyorum. Zamanında Razer Deathadder Elite ile Asus Rog Gladius arasında kaldım. 179 TL'ye tam set ROG Gladius bulunca yapıltıştırdım.
Razer Viper'ın avantajı tuşlarında optik anahtarlar kullanması ve hafiflik. Optik anahtarları ilk olarak Bloody klavyelerde ardından Bloody farelerde gördük. Bu anahtar teknolojisini Razer Huntsman klavyelerinde tanıttıktan sonra bu farede gördük.
Optik anahtarın avantajı hızlı tepki süresi, mekanik anahtarlara göre oksitlenme sonucu meydana gelen hataların, çift tıklama sorununun olmaması, mekanik anahtarlara göre çok daha uzun ömre sahip olmasıdır.
Tek korkum klavye ve farede Razer'ın birçok modelinde gördüğüm kronik hata veya arızalar olup olmadığıdır.

İndirimde bayağı ucuzlamış ayrıca sana da para kalıyor.

Şu an bundan kullanıyorum. Çok ağır kalıyor ayrıca kauçukları sağlam değil. Elime siyah siyah lekeler geliyor.

@Umut 77 G402'nin yenilenmiş modeli olduğunu sanmıyorum. Eski bir mouse.

Şu modellere bakabilirsiniz:

Hepsi birbirinden güzel ancak şu an 2 mouse arasındayım Razer Viper ve Razer DeathAdder v2. Elim normal boyutta. Razer Viper çok hafif olduğu için çok cezbediyor beni. Ama emin olamıyorum. Ne önerirsiniz acaba?

Son düzenleme:

İndirimde bayağı ucuzlamış ayrıca sana da para kalıyor
Bunu almayın Black pack versiyonu bu
Hocam Palm grip için steelseries sensei 310 uygun olur mu rival 310'a göre indirimde. Elim 19x10. Şuan indirimle 410 TL geliyor. Önerir misin?

Geri
Yukarı