500 TL Mouse Önerisi

Bütçe
500TL

Erenn58

Kilopat
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir mouse alacağım bütçem yaklaşık 500 TL. Şu an Logitech G403 düşünüyorum. Daha önce de bir çok farklı model Logitech kullandım hiç farklı marka kullanmadım. Oyunlarda makro tuşlarını kullandığım için ona göre öneri yaparsanız sevinirim. G403 hakkında ki yorumları oldukça olumlu gördüm daha önce kullananlar varsa yardımcı olabilirse güzel olur. Teşekkür ederim.

Şuan ki mouse'umu almadan önce G502 Hero'yu inceliyordum. Baya iyi bir mouse. Biraz bütçeyi aşıyor sanırım ama değer.

Merhaba arkadaşlar. Yeni bir mouse alacağım bütçem yaklaşık 500 TL. Şu an Logitech G403 düşünüyorum. Daha önce de birçok farklı model Logitech kullandım hiç farklı marka kullanmadım. Oyunlarda makro tuşlarını kullandığım için ona göre öneri yaparsanız sevinirim. G403 hakkında ki yorumları oldukça olumlu gördüm daha önce kullananlar varsa yardımcı olabilirse güzel olur. Teşekkür ederim.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Kablosuz:
Kablolu:

Şu anki Mouse'umu almadan önce G502 Hero'yu inceliyordum. Bayağı iyi bir mouse. Biraz bütçeyi aşıyor sanırım ama değer.

Hocam daha önceden G300, G402 ve G502 kullandım şu an da G102 kullanıyorum en çok G402'yi beğenmiştim ve elime oturmuştu. G502 de çok iyiydi ama hem biraz bütçemi aşıyor hem de biraz daha elime oturan bir mouse istiyorum.

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Elim ortalama 19x9 cm. Şu an G102 kullanıyorum ve biraz ufak geliyor. Tutuş olarak da baktım tam emin olamadım ama muhtemelen palm tutarım.

Kablosuz:
Kablolu:

Şu an G102 kullanıyorum ve biraz ufak geliyor. G305 de hemen hemen tip olarak aynı olduğu için pek düşünmüyorum. Ama DeathAdder için çok iyi diyorlar. Ben biraz daha elime oturan bir mouse istiyorum. Baktığım kadarıyla G403 ve DeathAdder hoşuma gitti, tasarım olarak da benziyorlar. Size göre hangisi daha iyi olur?

Hocam daha önceden G300, G402 ve G502 kullandım şu an da G102 kullanıyorum en çok G402'yi beğenmiştim ve elime oturmuştu. G502 de çok iyiydi ama hem biraz bütçemi aşıyor hem de biraz daha elime oturan bir mouse istiyorum.

Elim ortalama 19x9 cm. Şu an G102 kullanıyorum ve biraz ufak geliyor. Tutuş olarak da baktım tam emin olamadım ama muhtemelen palm tutarım.

Şu an G102 kullanıyorum ve biraz ufak geliyor. G305 de hemen hemen tip olarak aynı olduğu için pek düşünmüyorum. Ama DeathAdder için çok iyi diyorlar. Ben biraz daha elime oturan bir mouse istiyorum. Baktığım kadarıyla G403 ve DeathAdder hoşuma gitti, tasarım olarak da benziyorlar. Size göre hangisi daha iyi olur?
Attığım fareyi almanı öneririm.

DeathAdder'in sensörü daha iyi ve çok konforlu, onu alın geçin. Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı