500 TL mouse önerisi

ardayzr

Kilopat
Yer
One With the Force
Daha fazla  
Meslek
Metalurji ve Malzeme Mühendisi
İyi günler,

500 TL civarında mouse arıyorum ağırlıklı olarak FPS oyunları oynuyorum tavsiye edeceğiniz bir tane var mı?

Şu anda aklımda Glorious Model D var eğer kullan varsa yorum yapabilir mi acaba?

Not: Razer marka önermeyin lütfen.

Razer neden istemiyorsunuz? Onun dışında el boyutunuz nedir ve hangi tutuş şeklini kullanıyorsunuz?
Razer sevdiğim bir marka değil gereksiz pahalı tutuş şeklim ise fingertip-palm arası.
Bütçeyi arttırın ve Endgame Gear XM1R Gaming Mouse Siyah bunu alın.

Eğer alamıyorsanız model o veya model D alınabilir. Tutuş şekli nedir?
Tutuş şeklim ise fingertip-palm arası attığınız markayı da ilk defa duyuyorum daha çok bilinen markaları tercih ederim.

Tutuş şeklim ise fingertip-palm arası attığınız markayı da ilk defa duyuyorum daha çok bilinen markaları tercih ederim.

Türkiye'de duyulmamış bir marka. Yurt dışında fazlasıyla bilinen bir ürün kendisi.

Az daha yükselterek 3-5 sene boyunca kullanabileceğiniz bu ürünü alın derim. Skatez kablo açısından fazlasıyla iyi. Kablosuz hissiyatı sundu açıkçası bana.

Glorius ne kadar biliniyorsa bu ürün de o kadar biliyor.

Tutuş şekine uyar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türkiye'de bilinmeyen bir marka. Yurt dışında fazlasıyla bilinen bir ürün kendisi.

Az daha yükselterek 3-5 sene boyunca kullanabileceğiniz bu ürünü alın derim. Skatez kablo açısından fazlasıyla iyi. Kablosuz hissiyatı sundu açıkçası bana.

Glorius ne kadar biliniyorsa bu ürün de o kadar biliyor.

Tutuş şekine uyar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şuan ki mouse'um Rival 300 3-4 senedir kullanıyorum kaliteli marka alınca yıllarca götürüyor zaten ama bütçemi çok aşamam ne yazık ki.

Şu anki Mouse'um Rival 300 3-4 senedir kullanıyorum kaliteli marka alınca yıllarca götürüyor zaten ama bütçemi çok aşamam ne yazık ki.

130₺ daha koyabiliyorsanız üzerine az daha bekleyerek kesinlikle bunu alın derim.

Model o veya model D tercih edilebilir.

130₺ daha koyabiliyorsanız üzerine az daha bekleyerek kesinlikle bunu alın derim.

Model o veya model D tercih edilebilir.
Hocam bir şey sormak istiyorum, M185 mouse'a sahibim, elime küçük geldiği ve ara sıra oyunlarda takılma yaptığı içim mouse'umu değiştirmek istiyorum. Sizce 150 TL iyi ve uzun ömürlü bir mouse almak için yeterli bir bütçe mi? Light 2-100 önerir misiniz? Kendimce biliyorum bir kaç şey mouse'lar hakkında fakat sizin de görüşünüzü almak isterim.

Geri
Yukarı