500 TL mouse pad önerisi

Bütçe
500 TL
Nokta koyunda hocam uyarı yemeyin.

Bu seri de hem fiyat hem de malzeme olarak iddialı.

Estağfirullah hocam. Tabii ki modellerini söyleyebilirim. Soldaki monitör ViewSonic VX3276-2K-MHD 32.0" 2560x1440 75Hz 4ms modeli. Kulaklık tutucu aslında eğitici bir oyuncak diyebilirim. Kızım sağ olsun birlikte etkinlik yaptıktan sonra bana hediye etti. Ben de böyle değerlendirdim.

Teşekkür ederim hocam, Allah Bağışlasın.

İncelemeler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana siz lazımsınız hocam😁, mouse Gladius II Core, istediğim şey skatezleri eritmeyecek, ipek gibi pürüzsüz su gibi bir mouse pad. Oyun oynarsam en fazla 3 saat oynuyorum onlar da Warband, GTA4, Fallout4 yani profesyonel bir e-spor beklentim yok ama yine de en iyisini istiyorum. Boyut konusundada kıstasım yok, renkli ve desenli olabilir.

Klasse tamamen pürüzlü bir yüzey, hoşunuza gideceğine eminim ama ipek gibi bir şey istiyorsanız ve FPS oyunları gibi bir takıntınız yoksa kesinlikle büyük boy bir SteelSeries Edge bakabilirsiniz hocam, yüzeyi tam anlamıyla sizin istediğiniz gibi, ayrıca dikişli olduğu için uzun yıllar yıpranmadan sizi götürür. FPS gibi takıntılarınız olsaydı klasse önerebilirdim.

Klasse tamamen pürüzlü bir yüzey, hoşunuza gideceğine eminim ama ipek gibi bir şey istiyorsanız ve FPS oyunları gibi bir takıntınız yoksa kesinlikle büyük boy bir SteelSeries Edge bakabilirsiniz hocam, yüzeyi tam anlamıyla sizin istediğiniz gibi, ayrıca dikişli olduğu için uzun yıllar yıpranmadan sizi götürür. FPS gibi takıntılarınız olsaydı klasse önerebilirdim.

Hocam hiç grip olmasın, mouse sanki sürtünmesiz ortamdaymış gibi savrulsun gitsin istiyorum. SS Edge alıyorum öyleyse?

Geri
Yukarı