500 TL Oyuncu Kulaklığı Önerisi

cem0104

Hectopat
Daha fazla  
İncehesap'tan James Donkey 712 aldım ama beni pek tatmin etmedi, bütçemi artırma şansım da elime geçti ve 712'yi iade edip yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum. Aklımda şu an bundan var:

Ben kullanmadım bilmiyorum ama forumda okuduğum kadarıyla dip ses sorunu yaşayanlar olmuş, hatta kimisi ürün fabrikadan çıkışta sorunlu falan demiş. İyice bakın.

Ya şu dip ses olayını duydum duyalı almakta kararsızlaştım.

Güzel kulaklık ses kalitesi falan tatmin edici fakat dip ses olayı sıkıntı yaratıyor, bende garantiye gönderdim ama bildiğim kadarıyla sıkıntı yazılımsal ve bazılarında problem oluşturmuyor. 650tl fiyatı var o fiyat bandında daha iyisini bulacağını sanmıyorum ama şuna da bakabilirsin:
Razer Kraken X USB 7.1 Surround Siyah Gaming Kulaklık

Güzel kulaklık ses kalitesi falan tatmin edici fakat dip ses olayı sıkıntı yaratıyor, bende garantiye gönderdim ama bildiğim kadarıyla sıkıntı yazılımsal ve bazılarında problem oluşturmuyor. 650tl fiyatı var o fiyat bandında daha iyisini bulacağını sanmıyorum ama şuna da bakabilirsin:
Razer Kraken X USB 7.1 Surround Siyah Gaming Kulaklık
Aldım valla yazılım yüklemeyince olmuyor dediler. Bu kulaklığın yazılımı ne işe yarıyor ona göre yükleyeceğim?

Yeni konular

Geri
Yukarı