500 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bengizli

Hectopat
Oyun/müzik için kulaklık arıyorum. Sesleri temiz ve net verse yeter bir de mikrofonu çok kötü olmasın...
Bunları buldum önerdiğiniz var mı aralarında, başka modelde önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
HS35 kronik sorunlu, Sonar 02, Logitech Astro A10 ve XPG Precog alınabilir diğerleri alınmaz.

Ek bir önerim:

hocam açıkçası üstüne biraz para ekleyip GAMEPOWER MİHAWK alabilirsiniz. Veya para eklemek istemiyorsanız GAMEPOWER JİN alabilirsiniz. Benim kullandığım GAMEPOWER JİN yaklaşık 1 sene oldu ve sorun oluşmadı.

hocam açıkçası üstüne biraz para ekleyip GAMEPOWER MİHAWK alabilirsiniz. Veya para eklemek istemiyorsanız GAMEPOWER JİN alabilirsiniz. Benim kullandığım GAMEPOWER JİN yaklaşık 1 sene oldu ve sorun oluşmadı.
Önerdiğin kulaklıklar berbat ötesi. Kısa sürede bozulma riski çok yüksek ve sorun çıkarır ayrıca kalitesizler. Tabii teknoloji şans işi kimi sorun yaşamayabilir.

Galax Sonar 02 aldım, 2 gündür kullanıyorum. Standart sesini pek beğenmedim (400 tl ye çok beklentiye girmemek lazım tabi) , biraz boğuk geliyor sanki duvarın arkasından geliyor gibi. Ama kendi ekolayzer programını indirip birkaç ayarlamayla bu sorunu çözdüm ve şu an ses kalitesinden memnunum artık fiyatının hakkını veriyor. Birde mikrofonu fiyatına göre çok çok iyi sadece mikrofonu için bile alınabilir.

Referans almak isteyen olursa diye bırakıyorum, Galax Sonar 02 ekolayzer ayarlarım. Pek anlamam bu işlerden kulağıma hoş geldiği şekilde ayarlardım. Üzerinde biraz daha oynama yapıp belki daha da iyi bir seviyeye getirebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ayar 1.png
    Ayar 1.png
    259,8 KB · Görüntüleme: 18
  • ayar 2.png
    ayar 2.png
    270,9 KB · Görüntüleme: 16
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı