500 TL oyuncu mouse önerisi

Bütçe
500TL (-+50)

Yiğit Gökcan

Kilopat
Arkadaşlar herkese iyi forumlar. Bütçem 500 TL bu fiyat civarlarında oyuncu faresi bakıyorum. Şu an bende 5.yılına girmiş Steelseries Rival 300 var. Scrollu ve sağ tıkı bozuldu, bu yüzden fareyi değiştirmek ve sensör olarak da yükseltmek istiyorum. Bu fiyat bandında rekabetçi oyunlar için ideal fare önerilerinize açığım, teşekkürler.

Şu an fiyatı çok yüksek, düşmesini bekleyebilirsiniz.

Bekleyemem derseniz;

Şunu öneririm.
Bunada bakabilirsin.

Ben olsam 1 mausa 500TL gibi bir fiyat vermezdim ama sizin kararınız.
Emin olun ben de bir fareye 500TL gibi bir para vermek istemem, ancak oyuncu faresi gibi bir ürünü alıp uzun yıllar kullanmak istiyorsanız bu devirde bu ekonomi ile aşağı yukarı bu fiyat bandından aşağı düşmemelisiniz, bu benim kendi fikrimdir. Belki daha ucuz fiyatlara da güzel ürünler bulunabilir ancak hem bir kez alıp aynı şu an elimdeki Rival 300 gibi uzun yıllar kullanmak istediğim için hem zaman geçtikçe çağın gerisinde kalmaması açısından bu parayı vermeyi mantıklı buluyorum ben.
Şu an fiyatı çok yüksek, düşmesini bekleyebilirsiniz.

Bekleyemem derseniz;
Arkadaşlar önerileriniz ve fikirleriniz için çok sağ olun. Deathadder V2 şu an için aklımdaki fare. Ancak espor oyuncularının çoğunluğu Zowie marka fareler kullanıyorlar, dediğiniz gibi piyasadaki en iyi sensörlerden biri bu faredeyse neden piyasada Zowie hegemonyası var ?

Yeni konular

Geri
Yukarı