500 TL oyuncu mouse önerisi

Kastanbolu

Kilopat
Şu an ASUS ROG Gladius ll kullanıyorum, klavyem ASUS Scope RX Optik Red Mekanik Switch.
Fare ile aynı marka oldukları için hoş oldu. Aura Sync özelliği vesaire bunun dışında - bir yönü olur mu klavye ve fare farklı bir marka olursa?
Yoksa aynı markalar her zaman daha mı iyi ve ne açıdan daha iyidir öyleyse?
Aklımda olan Razer Deathvadder V2 400TL civarlarında olan fare çok fark var mı şu anki ile arasında veya onun dışında ne önerebilirsiniz daha iyi olan?
El tutuşum; avuç içi, bilekten avucum 10CM felan, normal boyutta bir elim var tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Rog Gladius'tan Deathadder V2'ye geçtim. İncelemem fikir verebilir:

Ağırlık sorun değilse bunu öneririm: https://www.itopya.com/asus-rog-pug...VpaBpMe0QtY-1630747358-0-gqNtZGzNAhCjcnBszQkl
Hem kablosuz hem de Asus marka. Gecikme neredeyse sıfır, kabloludan en ufak farkı yok. Sensörü de piyasanın en iyilerinden, PAW3335.

Onun dışında bunlardan birini alabilirsiniz. Hem hafif hem de sensörleri kusursuzdur. Elinize uygun şekle sahip olması yeterli olur:

ASUS ROG Gladius'tan DeathAdder V2'ye geçtim. İncelemem fikir verebilir:

Siz niye geçtiniz hocam?
Ben sanırım alışamadım ya ilk defa ani refleks veremiyorum normal de FPS'de bayağı iyiyimdir 2007'den beri deneyimim var.
Sanırım fare büyük olduğundan diğerleri köpek gibi döndürüyor bakıyorum hepsi küçük fare.
Eski farem de G300's olduğundan sanırım bende pat pat çevirirdim.
Büyük fark olur mu bu fareden Razer geçersem?
Çöp fare bu ya.

Siz niye geçtiniz hocam?
Ben sanırım alışamadım ya ilk defa ani refleks veremiyorum normal de FPS'de bayağı iyiyimdir 2007'den beri deneyimim var.
Sanırım fare büyük olduğundan diğerleri köpek gibi döndürüyor bakıyorum hepsi küçük fare.
Eski farem de G300's olduğundan sanırım bende pat pat çevirirdim.
Büyük fark olur mu bu fareden Razer geçersem?

Çöp fare bu ya.
Sağ ve sol tuşlar seri ve basımı kolay, fare hafif, kablosu yok gibi direnç yapmıyor hareketime, alt kaymazlar çok iyi, sensörü...
Tüm bunlar refleks ve hıza katkı sağlıyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Sağ ve sol tuşlar seri ve basımı kolay, fare hafif, kablosu yok gibi direnç yapmıyor hareketime, alt kaymazlar çok iyi, sensörü, farenin hafifliği...

Yorumunuz da büyük eller için daha uygun demişsiniz, benim elim normal hatta belki de bu ASUS da bundan dolayı sorun yaşadım.
Bunun için de sorun olur mu benim için elim avuç içi bilekten 10- 11 cm falan.

Yorumunuz da büyük eller için daha uygun demişsiniz, benim elim normal hatta belki de bu ASUS da bundan dolayı sorun yaşadım.
Bunun için de sorun olur mu benim için elim avuç içi bilekten 10- 11 cm falan.
Benim de avuç içi bilekten 10 CM, parmaklar dahil 18-19 CM. Palm tutuş için sorun yok ama claw ve fingertip tutuş için büyük gelir. Bu arada farelerde büyük eller için derken kasıt 17-21 CM arasıdır çoğunlukla. Fırıncı küreği kastedilmiyodur:)

Benim de avuç içi bilekten 10 cm, parmaklar dahil 18-19 cm. Palm tutuş için sorun yok ama claw ve fingertip tutuş için büyük gelir. Bu arada farelerde büyük eller için derken kasıt 17-21 cm arasıdır çoğunlukla. Fırıncı küreği kastedilmiyordur:)

Çok teşekkürler, bu ROG gladius alalı 6 ay olmadı erkenden değiştirdiğim için üzüldüm ama umarım 200-300 arası satabilirim. :)
Ekipmanları baştan yeniliyorum kulaklık para olmadığı zaman James Donkey 711 alarak büyük bir hata yapmışım.
Eski kulaklıklar da olurdu ses tersten gelirdi bunda da aynı sorun oldu bende mi şans yok yoksa bazı kulaklıklardan mı oluyor anlamadım ama kime sorsam aynı kulaklığı kullanana bende öyle bir şey yok diyordu.
Şimdi 500-650TL arası kulaklık arıyorum var mı bilginiz?

Razer BlackShark V2 X vs Corsair Void RGB Elite vs Razer Kraken Tournament Edition bunlar arasında kaldım sanırım daha iyileri bulunmaz değil mi bu fiyat aralığına?​

Az da olsa bütçe de performans da fark olacak ise biraz daha açabilirim bütçeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı