500 TL PSU + Kasa Önerisi

144074

Kilopat
Makaleler
1
500 TL'ye direk içinde PSU olan bir kasa veya ayrı ayrı PSU ve kasa önerilerinizi bekliyorum. PSU 500 WATT 80+ Bronz sertifikalı olması önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
500 TL'ye direk içinde PSU olan bir kasa veya ayrı ayrı PSU ve kasa önerilerinizi bekliyorum. PSU 500 WATT 80+ Bronz sertifikalı olması önemli.
ısıklı bir sey olamsını istermisin 100 tl daha ekleyip hem ısıklı hemde 600 watt lık bronz sertifikalı alabilirsin hespsiburadadn
İkisini ayrı ayrı al.

tavsiyene katılmıyorum hocam cunku ikisi aynı anda hem daha iyi hemde 150 tl cebinizde kalıyor ve icindeki psu adi filan degil bir daha dusunun

Zalman R1 hem çok iyi bir kasa değil hemde baya eski stok fazlası iade ürün çıkma ihtimali fazladır. İçerisindeki PSU'da pek tavsiye edilen model değil. Ayrı alındığında fatura da ayrı yazılır. PSU'da bir sorun çıktığında komple kasayı göndermek zorunda kalmaz.
Doğrudur, haklısınız. Kasa ayrı PSU ayrı almak daha mantıklı olur.
Bende PSU kasa ile bir alınmak istenirse diye bu fiyat bandında önermiştim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı