500 TL PSU + Kasa Önerisi

ibo0o

Hectopat
500 TL'ye direk içinde PSU olan bir kasa veya ayrı ayrı PSU ve kasa önerilerinizi bekliyorum. PSU 500 WATT 80+ Bronz sertifikalı olması önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:

Taspar

Hectopat
KS
I

ibo0o

Hectopat

Mikasa61

Centipat
500 TL'ye direk içinde PSU olan bir kasa veya ayrı ayrı PSU ve kasa önerilerinizi bekliyorum. PSU 500 WATT 80+ Bronz sertifikalı olması önemli.
ısıklı bir sey olamsını istermisin 100 tl daha ekleyip hem ısıklı hemde 600 watt lık bronz sertifikalı alabilirsin hespsiburadadn
İkisini ayrı ayrı al.

tavsiyene katılmıyorum hocam cunku ikisi aynı anda hem daha iyi hemde 150 tl cebinizde kalıyor ve icindeki psu adi filan degil bir daha dusunun

CJack60

Megapat
Makaleler
82
Yer
ε
Zalman R1 hem çok iyi bir kasa değil hemde baya eski stok fazlası iade ürün çıkma ihtimali fazladır. İçerisindeki PSU'da pek tavsiye edilen model değil. Ayrı alındığında fatura da ayrı yazılır. PSU'da bir sorun çıktığında komple kasayı göndermek zorunda kalmaz.

Taspar

Hectopat
Zalman R1 hem çok iyi bir kasa değil hemde baya eski stok fazlası iade ürün çıkma ihtimali fazladır. İçerisindeki PSU'da pek tavsiye edilen model değil. Ayrı alındığında fatura da ayrı yazılır. PSU'da bir sorun çıktığında komple kasayı göndermek zorunda kalmaz.
Doğrudur, haklısınız. Kasa ayrı PSU ayrı almak daha mantıklı olur.
Bende PSU kasa ile bir alınmak istenirse diye bu fiyat bandında önermiştim.

CJack60

Megapat
Makaleler
82
Yer
ε
Doğrudur, haklısınız. Kasa ayrı PSU ayrı almak daha mantıklı olur.
Bende PSU kasa ile bir alınmak istenirse diye bu fiyat bandında önermiştim.

İki sene önce toplama konularında bende çok önerdim fakat iki senede çok şeyler değişti yahu :)

Yeni konular

Yukarı