500 TL PSU + Kasa Önerisi

Taspar

Hectopat
siyaset yapmayalım
Benim aklıma direk ışıklı mışıklı kasaların şuan daha fazla popüler olması geldi fakat sizin yorumdan sonra siyaset faktörünü düşündüm.

Siyaset amaçlı olsaydı son iki sene demezdi diye düşünüyorum.. :)
O yüzden siyaset amaçlı değil bence bu yorum.

KS
I

ibo0o

Hectopat
80+ sertifikasını neden istiyorsun ?
Verimlilik açısından.
Belirtmeyi unutmuşum tavsiye veren arkadaşlara teşekkür ediyorum ama benim 2x 6+2 PCI-E güç çıkışına ihtiyacım var.
ısıklı bir sey olamsını istermisin 100 tl daha ekleyip hem ısıklı hemde 600 watt lık bronz sertifikalı alabilirsin hespsiburadadn
Işıklı bir şey olmasına gerek yok amacım fiyat performans açısından güzel bir kasa almak.

Şöyle bir kasa buldum fakat bunun PCI-E girişi kaç tane bilemiyorum. Kasa nasıl sizce?

Son düzenleme:

mustafa demircan

Centipat
Verimlilik açısından.
Belirtmeyi unutmuşum tavsiye veren arkadaşlara teşekkür ediyorum ama benim 2x 6+2 PCI-E güç çıkışına ihtiyacım var.

Işıklı bir şey olmasına gerek yok amacım fiyat performans açısından güzel bir kasa almak.

Şöyle bir kasa buldum fakat bunun PCI-E girişi kaç tane bilemiyorum. Kasa nasıl sizce?

Bu yüzden sordum iyi bir markanın sertifakasızı dahi kötü bir markanın 80+ etiketlisinden verimli oluyor , böyle yapacağına sertifakasız 600w bilindik fsp, CoolerMaster gibi bir marka tercih etsen bence daha sağlıklı olur.

KS
I

ibo0o

Hectopat
Bu yüzden sordum iyi bir markanın sertifakasızı dahi kötü bir markanın 80+ etiketlisinden verimli oluyor , böyle yapacağına sertifakasız 600w bilindik fsp, CoolerMaster gibi bir marka tercih etsen bence daha sağlıklı olur.
Gönderdiğim kasanın içinde FSP marka PSU var zaten. Fakat kasada sadece 1 tane fan girişi var o yüzden şu an aklımdan sildim.

Yukarı