500 TL PSU + Kasa Önerisi

80+ sertifikasını neden istiyorsun ?
Verimlilik açısından.
Belirtmeyi unutmuşum tavsiye veren arkadaşlara teşekkür ediyorum ama benim 2x 6+2 PCI-E güç çıkışına ihtiyacım var.
ısıklı bir sey olamsını istermisin 100 tl daha ekleyip hem ısıklı hemde 600 watt lık bronz sertifikalı alabilirsin hespsiburadadn
Işıklı bir şey olmasına gerek yok amacım fiyat performans açısından güzel bir kasa almak.

Şöyle bir kasa buldum fakat bunun PCI-E girişi kaç tane bilemiyorum. Kasa nasıl sizce?

Son düzenleme:
Verimlilik açısından.
Belirtmeyi unutmuşum tavsiye veren arkadaşlara teşekkür ediyorum ama benim 2x 6+2 PCI-E güç çıkışına ihtiyacım var.

Işıklı bir şey olmasına gerek yok amacım fiyat performans açısından güzel bir kasa almak.

Şöyle bir kasa buldum fakat bunun PCI-E girişi kaç tane bilemiyorum. Kasa nasıl sizce?

Bu yüzden sordum iyi bir markanın sertifakasızı dahi kötü bir markanın 80+ etiketlisinden verimli oluyor , böyle yapacağına sertifakasız 600w bilindik fsp, CoolerMaster gibi bir marka tercih etsen bence daha sağlıklı olur.

Bu yüzden sordum iyi bir markanın sertifakasızı dahi kötü bir markanın 80+ etiketlisinden verimli oluyor , böyle yapacağına sertifakasız 600w bilindik fsp, CoolerMaster gibi bir marka tercih etsen bence daha sağlıklı olur.
Gönderdiğim kasanın içinde FSP marka PSU var zaten. Fakat kasada sadece 1 tane fan girişi var o yüzden şu an aklımdan sildim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı