500 TL PSU'lu kasa önerisi

Helveticaa

Hectopat
Yer
Mersin
Arkadaşlar AMD Ryzen 2200G sistem topluyorum, bütçem çok azaldı. Bana 500 TL'ye PSU'lı ve mümkünse RGB'li bir kasa önerebilir misiniz?(biliyorum imkansıza yakın ama mümkün olan en iyi seçenekleri sunarsanız sevinirim, şu anlık ekran kartı düşünmüyorum. PSU'yu ona göre önerebilirsiniz.)

Son düzenleyen: Moderatör:

Az daha bütçe artarsa PSU https://www.hepsiburada.com/aerocoo...ae-vxp500-p-HBV00000GU3RV?magaza=Teknobiyotik

Zaten en ucuz RGB kasanın fiyatı neredeyse 500TL. PSU idare eder düzeyde. İki parçayı da kullanıyorum kasa da idare eder denebilir. Malzeme kalitesi güzel hava akışı iyi ancak fanlar RGB değil.

Bütçe biraz aşılabilirse;
564₺.

İsteklerinize bu uyuyor.

Çöp çöp PSU almaktansa uzay montaj kullan, kasayı sonradan al. Veya bütçe arttır. Ekran kartım yok diye dandik PSU almak zorunda değilsin RGB için.

Çöp çöp PSU almaktansa uzay montaj kullan, kasayı sonradan al. Veya bütçe arttır.

Uzay montaj kullanmanın sisteme bir zararı var mıdır?

Arkadaşlar AMD Ryzen 2200G sistem topluyorum, bütçem çok azaldı. Bana 500 TL'ye PSU'lı ve mümkünse RGB'li bir kasa önerebilir misiniz?(biliyorum imkansıza yakın ama mümkün olan en iyi seçenekleri sunarsanız sevinirim, şu anlık ekran kartı düşünmüyorum. PSU'yu ona göre önerebilirsiniz.)
kullanıyorum

Sistemimde daha SSD yok şöyle bir seçenek buldum TX K3 300W 2xUSB ATX Bilgisayar Kasası (TXCHK3P300) | Teknobiyotik Eğer bunu alırsam SSD Satın alabiliyorum
Hocam bunu alacağınıza uzay kurulum yapıp FSP Hydro serisi tercih etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

Geri
Yukarı