500 TL PSU'lu kasa önerisi

Sistemimde daha SSD yok şöyle bir seçenek buldum TX K3 300W 2xUSB ATX Bilgisayar Kasası (TXCHK3P300) | Teknobiyotik Eğer bunu alırsam SSD Satın alabiliyorum
Diğer parçaları alırsan ilerde kolayca SSD alabilirsin. Ancak bu PSU varken ekran kartı takamazsın. Taktığın ekran kartına güç yetmez. Güç yetse bile kasa kapalı kutu gibi. İçerisi fırına döner. Zaten başta SSD olmadan nasıl sistem almayı düşündünüz anlamadım. HDD seçtiyseniz onun yerine SSD alabilirsiniz.
600 TL'ye hava çekecek yeri olmayan, PSU üst tarafa takılan, kalitesiz bir markanın kalitesiz bir kasasını almak da bir seçenek tabii ki.

Hocam ikinci el düşünür müsünüz kasa için ?
Veya siz bana bütün bütçenizi ve bulunduğunuz ili söyleyin size harika sıfır ikinci el karışımı sistem önerisinde bulunayım.

Diğer parçaları alırsan ilerde kolayca SSD alabilirsin. Ancak bu PSU varken ekran kartı takamazsın. Taktığın ekran kartına güç yetmez. Güç yetse bile kasa kapalı kutu gibi. İçerisi fırına döner. Zaten başta SSD olmadan nasıl sistem almayı düşündünüz anlamadım. HDD seçtiyseniz onun yerine SSD alabilirsiniz.

600 TL'ye hava çekecek yeri olmayan, PSU üst tarafa takılan, kalitesiz bir markanın kalitesiz bir kasasını almak da bir seçenek tabii ki.
ürünü görmeden yorum yapma bence ben 496 tl iken aldım gayette parasını hak ediyor malzemesi kaliteli

Ürünü görmeden yorum yapma bence ben 496 tl iken aldım gayette parasını hak ediyor malzemesi kaliteli.
Hava akışı rezalet, içindeki PSU'nun Turbox'tan kalır yanı yok C4 niyetine binalara saldırı yapabilirsiniz onun sayesinde parça kalitesininde eksik kalır yanı yok anlattıklarımdan.

Şu an elimde 500GB'lık bir hard disk var fakat içinde Windows vs yüklü internetten araştırdıgımda da bu işin çetrefilli olduğu söyleniyor.

İçindekileri silip kolayca kurulum yapabilirsiniz ancak günümüz Windows 10'u hard diskler için ağır kalıyor. Yine idarelik kullanılabilir. Size tavsiyem bütçeyi biraz daha arttırmanız çünkü bu bütçede sıfır almak istediğiniz için sürekli kısmak gerekecek ve bu size kısa vadede mantıklı gelirken uzun vadede çok sıkıntı çıkaracak. İkinci el de bir tercih.

Yeni konular

Geri
Yukarı