500 TL R5 3500 ve RX 560 sisteme PSU önerisi

Bütçe
500
Ben sadece piyasada corsairin kaliteli olduğunu biliyordum fsp ve Xpg markasının güç kaynağı ürettiğini bilmiyordum açıkcası sessiz çalışıp uzun süre üzmeye ek bi ürün almak istiyorum bu nedenle karar vermedim açıkcası fps markasına 500 TL fiyat bandında alabileceğim en iyisi hangisidir
Bu linkteki ürünü 2 sene kullandığım masaüstü pc'mde kullanmıştım, Hem yorumlara bakarsanızda kimse 1 yıldız vermemiş, Gayet sessiz, Performans desen baya baya yeter, Tavsiyemdir siz yinede daha emin olmak isterseniz başka tavsiyelerde bekleyebilirsiniz.

XPG Pylon ile CV550 arasında fazla fark yok. Daha güncel olduğu için XPG Pylon öneririm. Ama Corsair garantisi isterseniz CV550 de alabilirsiniz. Size kalmış.

FSP markası hakkında düşünceniz nedir hocam veya bir öneriniz var mıdır kaliteli uzun süre kullanabileceğim bir ürün.

FSP köklü ve kaliteli bir PSU üreticisi, ancak aynı fiyatlarda XPG Pylon ve CV550'ye rakip olacak bir PSU'su bildiğim kadarıyla ülkemizde bulunmuyor.

Peki tavsiye olarak FSP mi Pylon mu CV550 mi almalıyım hangisi daha uygun olur ya da FSP markasında önerdiğiniz bir model var mı?

Geri
Yukarı