500 TL Red Switch, mekanik, multimedia mini klavye tavsiyesi

rohleder00

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GPU: Gigabyte RTX2070 Super, CPU: Ryzen 5 3600, PSU: FSP Hydro K700W 80+ Bronze, Anakart: MSI B550M Pro VDH Wi-Fi, RAM: 16GB (2x8) DDR4 3600MHZ CL17 HyperX Fury, Kasa: MSI MAG Forge 100R
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Başlıkta belirttiğim gibi fonksiyonel multimedya tuşları olan, mekanik olan (blue switch istemiyorum), biraz ufak bir klavye önerisi istiyorum. Tercihen renginin beyaz ve bluetooth özelliğinin de olması hoş olabilir. 500 TL bandını çok aşmak istemiyorum. Mümkün mü böyle bir klavye bulmam?
Şu kafama çok yattı fakat multimedya tuşları yok :( Royal Kludge RK61 61 Keys Mechanical Gaming Keyboard bluetooth Wired Dual Mode RGB Keyboard
Not: Başlığa düzeltme yapılmış fakat switchin red olmasına gerek yok. Blue switch olmasın yeter. Brown, black, red, silent red, white vs. de kabul etmekteyim.

Son düzenleme:

Çok sesli isterseniz mavi (gece ailenizi çok rahatsız eder) sessiz isterseniz sarı.

Sanırım her şekilde multimedia tuşlarından feragat etmemiz gerekecek :( teşekkürler tavsiyeler için.

Başlıkta belirttiğim gibi fonksiyonel multimedya tuşları olan, mekanik olan (blue switch istemiyorum), biraz ufak bir klavye önerisi istiyorum. Tercihen renginin beyaz ve bluetooth özelliğinin de olması hoş olabilir. 500 TL bandını çok aşmak istemiyorum. Mümkün mü böyle bir klavye bulmam?
Şu kafama çok yattı fakat multimedya tuşları yok :( Royal Kludge RK61 61 Keys Mechanical Gaming Keyboard bluetooth Wired Dual Mode RGB Keyboard
Not: Başlığa düzeltme yapılmış fakat switchin red olmasına gerek yok. Blue switch olmasın yeter. Brown, black, red, silent red, white vs. de kabul etmekteyim.
GamaKay MK61 sarı Switch'li beyaz modelini almanı öneririm ve alırken telefon uygulamasını kullan indirim yapıyor ve ilk kez satın satın alım yapıyorsan sana yeni kullanıcı kuponu veriyor ayrıca BGRATON kodunu girip extra indirim alabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı