500 TL ses sistemi önerisi

fazlu

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. 500 TL bütçem var ve bilgisayarım için bir ses sistemi arıyorum. Ses sistemini genel kullanım için alacağım (müzik, film, oyun vb.). Bu bütçe doğrultusunda bildiğiniz, beğendiğiniz ürün önerileriniz varsa yazabilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Bunun gibi cihazların ses kalitesi çok güzel, bizzat kullanıyorum örnek olsun diye attım. Benzerlerini ve temizini bulup alabilirsiniz. :)

Bu arada bunlar minik PC sistemlerini her türlü geçiyorlar. :)

Bu arada kolonları böyle:
1622387006836.png

Resmi yine internetten buldum. :)

Bir de surround hoparlörler var. Onları da odanın başka bir köşesine koyunca sinema salonu gibi oluyor. :D

Bunun gibi cihazların ses kalitesi çok güzel, bizzat kullanıyorum örnek olsun diye attım. Benzerlerini ve temizini bulup alabilirsiniz. :)

Bu arada bunlar minik PC sistemlerini her türlü geçiyorlar. :)

Bu arada kolonları böyle:
Eki Görüntüle 1048093
Resmi yine internetten buldum. :)

Bir de surround hoparlörler var. Onları da odanın başka bir köşesine koyunca sinema salonu gibi oluyor. :D

Kusura bakmayın biraz geç dönüş yapıyorum. Hocam çok büyük değil mi bunlar biraz 😅

Teşekkür ederim inceleyeceğim kesinlikle.

Kusura bakmayın biraz geç dönüş yapıyorum. Hocam çok büyük değil mi bunlar biraz 😅
Hocam büyük şeyler büyük performans verir. 😅

Aslında çok büyük değil. Kasa masada duruyor ise onunla aynı boyutta muhtemelen. Küçük setlere o kadar ödemek yerine bu aletler ile Hi-Fi kalitesinde müzik dinleyebilirsiniz. Zaten Mini Hi-Fi diye geçiyormuş bu setler. Ses kalitesi denenmeden anlaşılmaz, çok temiz bir sesi var. Ayrıca bakımlarını yaparsanız Cd ve Kaset de çalabiliyor. Bizde Sony Rx99 vardı kaset kayışları eridiği için onları değiştirdik. Bir de CD changer kayışları da erimişti. Zamanla ısıdan dolayı oluyor. Şu an kaset çalıyor CD kısmının lazer ayarı sorun muhtemelen onu yapacağız İnşallah. Kaset kısmı çok da gerekli bir şey değil RCA Aux ile takın bilgisayara onu kullansanız bile yetiyor. Film izlerseniz çok güzel oluyor Surround ile. Sorunuz varsa cevaplamaya çalışırım.

Hocam büyük şeyler büyük performans verir. 😅

Aslında çok büyük değil. Kasa masada duruyor ise onunla aynı boyutta muhtemelen. Küçük setlere o kadar ödemek yerine bu aletler ile Hi-Fi kalitesinde müzik dinleyebilirsiniz. Zaten Mini Hi-Fi diye geçiyormuş bu setler. Ses kalitesi denenmeden anlaşılmaz, çok temiz bir sesi var. Ayrıca bakımlarını yaparsanız Cd ve Kaset de çalabiliyor. Bizde Sony Rx99 vardı kaset kayışları eridiği için onları değiştirdik. Bir de CD changer kayışları da erimişti. Zamanla ısıdan dolayı oluyor. Şu an kaset çalıyor CD kısmının lazer ayarı sorun muhtemelen onu yapacağız İnşallah. Kaset kısmı çok da gerekli bir şey değil RCA Aux ile takın bilgisayara onu kullansanız bile yetiyor. Film izlerseniz çok güzel oluyor Surround ile. Sorunuz varsa cevaplamaya çalışırım.
Tamamdır hocam bakacağım bunlara da.

Tamamdır hocam bakacağım bunlara da.
Tamamdır. Ama sizi şu konuda uyarayım bunların temizleri olduğu gibi defolu olanlarda vardır bu zamanda. Çünkü 20 senelik alet. Seçilirken dikkatli seçilmesi gerekir. Bir de bazı tuşlar diğer tuşların görevini yapıyor yani tuşlar karışıyor, onu alete reset atarak çözüyoruz ama bu geçici bir sorun oluyor. Tabi bunlar birkaç tuşta var. Özelliklerini kurcalamam pek derseniz sorun yok. Önden bunun da bilgilendirmesini vermiş olayım. Ama ses kalitesi güzel. :)

Geri
Yukarı