500 TL TV Box Onerisi

Mi Box S USB Ethernet dönüştürücüsü ile on numara oluyor. Bu fiyata bir cihaz alınıp lisanssız olması baya kötü bence.
Ama lisanssız cihazlar işlemci bakımından daha iyi oluyor. Arkadaş Netflix, Prime Video bakmayacağım diyor. Kodi performansı falan daha iyi olur iyi işlemcili cihazların.
Adaptör yok başka 5V 2.0a yazıyor arkasında şu an kendi adaptöründe.
10w olduğu için yetmiyordur belki.

Ama lisanssız cihazlar işlemci bakımından daha iyi oluyor. Arkadaş Netflix, Prime Video bakmayacağım diyor. Kodi performansı falan daha iyi olur iyi işlemcili cihazların.
Ama Netflix'te veya YouTube'da 540p içerik izlemek özellikle televizyonda bana güzel gelmeyen bir şey. Telefonda bile 480p güzel gelmiyorken.

Dreamstar A2 aldim arkadaslar 480 TL'ye. Sizce mantikli bir alisveris olmus mu? Ethernet portu sart olmasa Mi Box alirdim ama dedigim gibi ethernet sartti benim icin.
Not: Netflix de kullanmadigim icin lisans olayi da onemsiz benim icin.

Hocam Xiaomi al geç diğerleri baş ağrıtıyor. Ben gittim sırf RAM'i fazla diye lisanssız ürün aldım hiçbir uygulama kurulmuyor stabil değil.
Ek olarak Xiaomi yeni ürün çıkardı 8K sözde ama daha stabil ürün olacaktır. Onu da bekleyebilirsiniz eu sürümü daha çıkmadı sanırsam chn versiyonu mevcut.

8K televizyonda tizen veya Android olmaz mı dostum. 8K olup Smart olmayan televizyon yok.

Geri
Yukarı