500 TL Sistem Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Qhost

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Uygun sadece internet için normal ucuz bir toplama bilgisayar nasıl toplamam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki o kadar olsun, nasıl olsun özellikleri?

Sisteminizi 700-800 TL'ye çıkarırsanız en azından internet için iyi bir sistem toplayabilirsiniz. Ben size bir tane toplayıp göndereyim.

500 TL'yi 2 kat çıkarsa da monitör dahil olmak üzere sizi rahat bir şekilde internet ortamında idare edebilecek bir sistem. Tabii bundan daha iyisi olabilir mi? Olur. Daha ucuzu olur mu ? Olur. Fakat bu sistemde rahat takılabilirsiniz. :)

Ekran Alıntısı.PNG

500 TL'yi 2 Kat Çıkarsada Monitörde Dahil Olmak Üzere Sizi Rahat Bir Şekilde İnternet Ortamında İdare Edebilecek Bir Sistem Tabii Bundan Daha İyisi Olabilir mi? Olur. Daha Ucuzu Olur mu ? Olur. Fakat Bu Sistem de Rahat Takılabilirsiniz :)
Kardeşim iyi sistem ama adam sadece internet için diyor, hard disk'i 320 GB, kasayi da basit bir sey alabilir. Ben bununla CS GO bile oynarım yahu. :D

kardeşim iyi sistem ama adam sadece internet için diyor harddisk 320 kasayida basit bisey alabilir ben bunla cs go bile oynarım yahu :D
Doğrudur, dediğim gibi akıcı bir şekilde oynar, internette de gezer. Yani sonuç olarak en azından sorun yaşamaz. :)

Sadece internete girmek için, oyun için değil. :)

Yav Doğrudur da Dediğim Gibi Akıcı Bir Şekilde Oynar da İnternetde de gezer yani sonuç olarak en azından sorun yaşamaz :)
Ayrıca dediğinde haklısın da Everest veya Frisby önermeye de gönlüm el vermedi. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı