500 TL'lik Wi-Fi Adaptörü Tavsiyesi

100 mbit internet varken daha fazla mbit desteği sağlayan aygıtın bizim hızımızı artırması mümkün mü?

çok fazla ürün var aklım karıştı, sanırım şimdilik bunu alacağım iyi çıkmazsa iade eder tekrar bakarım artık.

100 mbit internet varken daha fazla mbit desteği sağlayan aygıtın bizim hızımızı artırması mümkün mü?

çok fazla ürün var aklım karıştı, sanırım şimdilik bunu alacağım iyi çıkmazsa iade eder tekrar bakarım artık.
Hiçbir cihaz 100mbit interneti 1gbit yapmaz. sözüm ona pahalı wifi adaptörler de en fazla ping sorunun az olduğu söylenir, ben açıkcası pahalı wifi adaptör de kullandım hız açısından fark görmedim belki ping te küçük farklılıklar olabilir. rekabetçi oyunlarda ping önemli tabi.

100 Mbit internet varken daha fazla Mbit desteği sağlayan aygıtın bizim hızımızı artırması mümkün mü?

Çok fazla ürün var aklım karıştı, sanırım şimdilik bunu alacağım iyi çıkmazsa iade eder tekrar bakarım artık.

Altyapınız ve ISS firmanız ne veriyorsa o hızın üstüne geçirebilecek bir cihaz yok sizin amacınız aldığınız hızı en iyi nasıl kullanabilirim olmalı, cihazlarınızı buna göre seçebilirisiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı