500 TL'ye 20 cm uzunluğunda el için fare önerisi

Yasusa

Centipat
Daha fazla  
Genelde FPS oyunları oynuyorum. 500-600 TL civarında bir bütçem var. İyi bir sensör olsun istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Elim:
  • Uzunluk (bilekten orta parmak): 20 cm
  • Genişliği: 11 cm

Tutuş şeklin nedir?

Palm;
Her tutuşa hemen hemen uygun;

Tutuş şeklim claw hocam bu yüzden basilisk'e pek sıcak bakmıyorum

Bu arada çok fazla razer viper mini öneren gördüm sizce o nasıldır?

Claw tutuşuna sahipsen deathhadder önermem dostum kesinlikle çok ters kalıyor bende Claw tutuş şekline sahibim ve bu fareyi kullanıyorum. Çok konforsuz oluyor açıkçası.

Tutuş şeklim claw hocam bu yüzden Basilisk'e pek sıcak bakmıyorum.

Bu arada çok fazla Razer Viper Mini öneren gördüm sizce o nasıldır?

O mouse'yi 14,15 CM eli olan kullanır anca.
Bende DeathAdder V2 var. 19.5 cm elim ile gerçekten de çok rahat oluyor.

Üşenmedim elimi olctum 19cm cıktı :)
Oyunlarda fingertip diğer senaryolarda da genelde claw şeklinde kullanıyorum.

4-5 adet Ilk seri DeathAdder'dan, V2 hatta chromasına kadar kullandım ve hepsinde bir sure sonra ya cift tıklama ya da tekerleğinde sorunlar yasadım o zamanlar da Razer ekosistemini bozmamak icin cok sans verdim kendisine en sonunda Mamba t. E. Aldım o da bir kere garantiye gitti sıfırı geldi sonrasında tam garantisi biter bitmez bozuldugu icin baslarım ekosistemine dedim ve SteelSeries Rival 110 aldım şu anda satılmıyor sanırım ama halefi Rival 3 yakınlarınızda bir MediaMarkt varsa genelde teshirde oluyor deneyip karar verebilirsiniz en uzun dayanan farem bu oldu performansından ve tutus seklinden de memnunum Rival 3'ü deneyimleyemedim ama fotograflara bakınca kasa olarak yakın duruyor fiyatı da 300TL.

Geri
Yukarı