500 TL'ye 36 aylık PC Gamepass + EA Play alabilirsiniz

cingozbursa

Hectopat
502TL'ye 3 yıllık eplay +PC Gamepass alabilirsiniz.
Xbox hakkını satarsanız 252TL'ye 3 yıl sahip olabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken Microsoft'u aramak.
02123755065.

Müthiş kampanya. Yetişen alıyor.

Ayda sadece 7TL'ye Gamepass PC ve EA Play almak ister misiniz?

Xbox sahibi olmanıza gerek yok. Oyunlarınızı PC'de oynayacaksınız.

Reklam gibi yaptım.

24 aylık Gold Live + 1 ay PC Gamepass +3ay Gamepass Ultimate alıyoruz. Üstüne 2 yıllık EA Play alıyoruz. 502TL tutuyor.

Xbox hakkını 250TL'ye satıyoruz.

Ben pcgamepass ve xcloud kısmını aldım. Arkadaşıma da Xbox kısmını sattım.

Alıntı:

502 liraya 36 aylık Gamepass Ultimate alma yöntemini anlatıyorum. Bu işlemleri yapmadan önce Xbox profiline sahip bir Microsoft mail hesabı açıp ödeme yöntemi için kredi kartınızı tanımlamanız gerekiyor.

Önce 02123755065 numaralı Microsoft Türkiye mağazasını arıyoruz. Ardından yönlendirmeyi dinleyerek 1 ve 1 tuşlarına basıyoruz.

Daha sonra sizi karşılayan temsilciye 180 liradan 2 adet 12 aylık Gold Live satın almak istediğimizi söylüyoruz. Sonrasında da 6 liraya 1 aylık Gamepass PC ve yine 6 liraya 3 aylık Gamepass Ultimate tanımlaması yapmak istediğimizi belirtiyoruz. Yani toplamda 28 aylık Gamepass Ultimate üyeliği 372 liraya alıyoruz.

Ekleme: MH aşağıdaki işlemleri de halledebiliyor. Söylerseniz yardımcı olacaklardır.

Sonra hesabımızla bilgisayar ya da telefon üzerinden Xbox mağazasına girerek 65 liraya 12 aylık EA Play satın alıyoruz. Hizmet ve abonelikler kısmından yinelenen ödemeyi kapattıktan sonra tekrar EA Play satın aldığımız yerden uzat diyerek 12 aylık 65 liraya bir üyelik daha alıyoruz.

28 aylık Gamepass Ultimate üyeliğimizin üzerine satın aldığımız 24 aylık EA Play 10 Kasım tarihinde 23 ayı kalarak tam 8 ay Gamepass Ultimate üyeliğe dönüşerek ekleniyor. Toplamda 36 aylık Gamepass Ultimate üyeliğini bu şekilde 502 liraya satın almış oluyoruz. Kardeşlikle 250 liraya diğer hakkını satarak maliyetimizi yarıya kadar indirebiliyoruz.

XBOX GAMEPASS ANA KONU (EA PLAY 10 KASIM'DA GELİYOR!) » Sayfa 249 - 256

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145827853

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı