500 TL'ye AliExpress'ten stüdyo kulaklığı ve amfi tavsiyesi

sivrisnake4

Hectopat
Yer
denizli
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Sadece bilgisayarda müzik dinlemek için AliExpress'den 300-500 TL arası bir stüdyo kulaklığı aramaktayım. Kulak içi kullanamıyorum, kulak zarımda hassaslık var. Yanında aynı şekilde bir amfi de önerirseniz yine AliExpress'ten 300-500 arası çok memnun olurum. Tizlere çok önem veriyorum, baslardan nefret ediyorum. Yeterli bilgiye sahip değilim. Bildiğiniz ek bir şey varsa paylaşırsanız memnun da olurum. Tek hedefim kendi biriktirebildiğim para dahilinde Hi-Fi'ya olabildiğince yakın enstrümental müzik dinlemek. Bütçeleri bi tık daha zorlayabilirim eğer değecekse.

Son düzenleme:
Sadece bilgisayarda müzik dinlemek için AliExpress'den 300-500 TL arası bir stüdyo kulaklığı aramaktayım. Kulak içi kullanamıyorum, kulak zarımda hassaslık var. Yanında aynı şekilde bir amfi de önerirseniz yine AliExpress'ten 300-500 arası çok memnun olurum. Tizlere çok önem veriyorum, baslardan nefret ediyorum. Yeterli bilgiye sahip değilim. Bildiğiniz ek bir şey varsa paylaşırsanız memnun da olurum. Tek hedefim kendi biriktirebildiğim para dahilinde Hi-Fi'ya olabildiğince yakın enstrümental müzik dinlemek. Bütçeleri bir tık daha zorlayabilirim eğer değecekse.

AliExpress mecbur mu?

İndirim kuponum var da hocam, iyi olur açıkcası bayağı. Attığınız kulaklığı da beğendim gerçekten güzel. Alıyorum o halde ama bütçemin bir tık altında. Şu anda px 100 II kullanmaktayım. Ses kalitesi bu kulaklıktan daha iyi olur değil mi? Bir de amfiye ihtiyacım olur mu bu kadar düşük modeller için? Bir de sanırım ilk yazımda biraz eksik bilgi vermişim. Kulaklık açık tip olursa daha iyi olur, bass sevmediğim için pek.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı